• Fashion News  • Spolupráce LaFormela x Garand Brand

Spolupráce LaFormela x Garand Brand

Garand Brand – původem merch Paulieho Garanda podporující jeho hudební tvorbu, dnes již osobitá značka, jež zapouští své kořeny hluboko do módní scény. Není se tedy čemu divit, že pro tvorbu limitované kolekce spojil síly právě s renomovanou módní značkou LaFormela.

Pro česko-slovenské duo LaFormela, které tvoří Miroslava Kohutiarová a Antonín Soukup, je jejich nová spolupráce další z těch, které úspěšně přibližují jejich tvorbu mladšímu publiku. Jednou z takových předchozích spoluprací byla například nedávná kolekce s Footshopem.

LaFormela x Garand Brand

Nynější kolekce LaFormela x Garand Brand dala vzniknout třem originálním kouskům – bundě, mikině a pásku, které byly oficiálně představeny v pražských prostorách Merch or Die (viz fotografie níže). Všechny kousky jsou unisex a nesou message „SIT NEXT TO ME“.

Všechny kusy vystihují bežné sociální situace z provozu na letišti nebo při cestování. Nápis SIT NEXT TO ME nese celou myšlenku kolaborace. Svoboda cestovat nám dává možnost poznávat a hlavně vytvářet mezinárodní komunity a přátelství. Všichni jsme přátelé!“ uvedl ke kolekci Antonín Soukup.

Duo LaFormela – Miroslava Kohutiarova a Antonín Soukup

Pro více informací o limitované kolekci navštivte e-shop Garand Brand.