• Beauty  • Tip redakce: MARK scrub aneb voňavá přírodní péče o tělo

Tip redakce: MARK scrub aneb voňavá přírodní péče o tělo

Určitě to také znáte – chcete krásně voňavý, přírodní, na pokožce velice příjemný produktu, který navíc není testovaný na zvířatech… a najednou si říkáte, že takový jen stěží naleznete. My jsme si, ale tu práci dali a hledali takové produkty za vás.

A nalezli jsme je!

Nejen, že opravdu krásně voní, jsou složeny pouze z přírodních ingrediencí bez přidaných konzervantů, barviv a bez surovin živočisného původu, ale navíc nejsou tyto produkty ani jejich ingredience testovány na zvířatech.

Značka MARK scrub, od které tyto produkty v péči o obličej a tělo pochází, je pochází mezi ty novější na trhu. Možná jste o ní dosud ještě neslyšeli, ale nebojíme se toho, že byste o ní neslyšeli někdy v budoucnu. A jsme si téměř jisti, že na tuto značku uslyšíte především chválu, pokud si tedy zachová svou úroveň a kvalitu produktů. Naše redakce byla s otestovanými produkty velice spokojena. A navíc je pořídíte za zlomek ceny, než nějaké podobné v jiných obchodech.

Na ty nejzajímavější produkty se s námi můžete podívat v tomto článku. Jdeme na to!

MARK Organic face water Damask rose

Popis protuktu: Čistě přírodní voda z damašské růže. Má čistící a tonizující účinky, stahuje póry, má omlazující efekt a osvažuje a rozjasňuje pleť. Má příjemnou květinovou vůni, která zmírňuje stres a vnitřní napětí.

Hodnocení redakce: Tato voda krásně voní po růžích, dodává pleti hydrataci a pocit svěžesti na několik hodin. Pleť je po ní skutečně krásně rozzářená. Účinek stažení pórů není tak viditelný, jako třeba u Green Tea Face Mask.

MARK Coffee Coconut

Popis produktu: Scrub, který odstraňuje odumřelé kožní buňky, má silné hydratační, zklidňující a regenerační účinky. Zmírňuje nedokonalosti pleti a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.

Hodnocení redakce: Scrub, který sladce voní po mleté kávě a kokosu, po jeho použití je pokožka pokryta olejovou vrstvou, ale není mastná. Kůže je po něm hebká a krásně hydratovaná.

MARK Green Tea Face Mask

Popis produktu: Obličejová maska pro aknózní pleť, která je bohatá na antioxidanty a zbavuje pleť toxinů. Má protizánětlivé účinky a redukuje tvorbu kožního mazu a akné.

Hodnocení redakce: Pleť dobře vyčistí, uschne na obličeji a skutečně viditelně stáhne póry. Po použití doporučujeme nanést krém, abyste neměli pocit vysušené pokožky.

MARK Coffee Lips

Popis produktů: Lip Scrub je scrub na rty vhodný pro každodenní použití. Vrátí rtům jemnost a svůdnost a dokonale je vyhladí před nanesením rtěnky. Lip Balm dodává rtům potřebnou hydrataci. Skládá se z kakaového másla, kývového oleje a včelího vosku.

Hodnocení redakce: Balení se skládá ze scrubu a tyčinky s máslem na rty. Zatímco příjemně voňavý scrub vám rty krásně vyhladí a zbaví je přebytečné, odumřelé kůže, lip balm z kakaového másla dodá vašim rtům hydrataci. Rty po jeho nanesení ale nejsou nepříjemně mastné, jak tomu bývá u jiných produktů.

Kelímek na MARK scrub

Popis produktu: Kelímek, do kterého si můžete dát svůj oblíbený scrub. Stačí jen odsypat potřebné množství a je to!

Hodnocení redakce: Kelímek MARK scrub je skutečně šikovný pomocník, do kterého si můžete dát scrub z pytlíku a mít ho vždy po ruce ve sprše nebo si ho třeba vzít s sebou na dovolenou.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6