• Lifestyle  • Stylové kočárky, kterým podlehnete

Stylové kočárky, kterým podlehnete

Čekáte-li miminko, máte před sebou nelehký úkol v podobě výběru vhodného kočárku. Naštěstí je na trhu nespočet značek a variant, že si svůj vysněný kočárek najde každá maminka. My jsme se dnes ovšem podívali na zoubek čtyřem značkám, které kromě bezpečí a praktické stránky nezapomínají ani na design a styl.

Praktický & stylový

Mezi top značky, které mají styl, patří především Joolz, Stokke, Bugaboo a Cybex. Tyto značky vítězí u moderních maminek nejen praktickou stránkou, ale zaujmou vás na první pohled svým neotřelým designem. S každou novou kolekcí se můžete těšit i na speciální limitované edice. Samozřejmostí je i řada vychytávek, které jdou ke kočárku dokoupit. Přestože součástí kolekce nejsou vždy autosedačky, pomocí jednoduchých adaptérů jsou kompatibilní s osvědčenými značkami, které splňují maximální požadavky na bezpečnost.

Bugaboo Donkey Weekender

Do města i na cesty

O limitovanou edici nepřijdete ani letos u oblíbené verze Bugaboo Cameleon³ – kolekce Elements je barevně inspirovaná mořem, větrem a horami.

Jedním z dalších originálních kousků je například Bugaboo Donkey Weekender, který nabízí mnoho kombinací. Kočárek může být jak pro jedno dítě, tak pro dvojčata. A pokud rádi cestujete, tato novinka Bugaboo Donkey Weekender nabízí ke kočárku praktickou a prostornou cestovní tašku.

Na podobném principu funguje i populární Joolz Geo, který rovněž nabízí tři varianty využití sourozeneckého hlubokého dílu nebo sedátka. Při dokoupení nástavby se v mžiku promění Joolz Geo Mono na Joolz Geo Duo.

 

Bugaboo Cameleon³

Hrajte si s barvami i styly

U kočárků Stokke vás nadchne především nekonečné množství variant. Pomocí letních a zimních kitů dáte jednoduše vašemu kočárku nový kabát. Podobné možnosti máte i u kočárků Bugaboo, kdy jednoduše můžete vyměnit potah kočárku za nový. Je libo látkový potah či fusak Andy Warhol? Pro značku Bugaboo to není žádný problém.

Happy Bugs by Andy Warhol

Z rukou návrhářské špičky

Pro milovnice módního návrháře Jeremy Scotta, který spolupracuje například se značkou Moschino, tu ovšem máme ďábelsky žhavý Cybex by Jeremy Scott, který vás na první pohled zaujme ikonickými zlatými křídly a koly se zlatým odleskem, které kontrastují s klasickou černou barvou této kolekce. Kočárek PRIAM z kolekce Jeremy Scott nabízí řešení 3v1, a sice korbičku pro novorozence, autosedačku i sportovní verzi kočárku. Ke kolekci by Jeremy Scott dále můžete dokoupit i nosítko, fusak či přebalovací tašku.

Cybex by Jeremy Scott


Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5