• Fashion News  • Světové ambasadorky značky PUMA inspirují všechny ženy

Světové ambasadorky značky PUMA inspirují všechny ženy

Globální sportovní značka Puma a její ambasadorky z různých koutů světa, pomocí kampaně She Moves Us, oslavují všechny ženy, které dávají sportovnímu a kulturnímu odvětví jiný rozměr. Inspirují a podporují tak další ženy a dívky po celém světě.

Puma podepsala smlouvy se světovými osobnostmi, jako jsou zpěvačka Dua Lipa, jedna ze současných největších popových ikon, topmodelky Cara Delevigne, úspěšná nejen jako modelka, ale zajímavá i pro filmaře a v neposlední řadě Winnie Harlow, která doslova mění tvář módy. Na podílení se kreativního množství obsahu nechybí ani hvězdy z oblasti sportu –  talentovaná golfistka Lexi Thomson, profesionální basketbalistka Skylar Diggins – Smith či olympionička ve skoku vysokém Yaroslava Mahuchikh. Všechny zmiňované dámy, se budou nejen podílet na promu globální produktové kampaně She Moves Us, ale zároveň se společnými silami zapojí do inspirativních rozhovorů na téma jak překonat překážky a výzvy v osobním životě, kariéře nebo jakým způsobem dosáhnout úspěchu v profesním a soukromém životě.

„Zviditelnit, čeho ženy dosahují v oblastech sportu a zábavy, které mají tendenci vyzdvihovat spíše mužské výkony a úspěchy, je žádoucí změnou,“ řekla světová pop star Dua Lipa. „Ženy se v těchto odvětvích celosvětově prosazují a možnost oslavit jejich úspěchy je osvěžující a posilující. Povzbuzuje také ty ženy, které jsou na cestě za svými sny. Proto jsem vděčná značce PUMA za to, že mě přizvala ke kampani She Moves Us. Pojďme ukázat světu, co ženy dokážou!“

Celá probíhající kampaň She Moves Us poukazuje na inspirativní životní příběhy ambasadorek PUMA, které jejich motivace hnala k tomu, aby se staly tím, kým jsou dnes. Přiblíží také, které ženy jim pomohly, jak překonávaly výzvy v osobním životě a kariéře nebo jak se dostaly ve svých profesích až na vrchol.

Posílení rovnoprávnosti žen a mužů ve sportu

Posláním kampaně je přispět k posílení postavení dívek a mladých žen prostřednictvím partnerství značky PUMA a globálního fondu Women Win, který se zaměřuje na rovnoprávnost žen a mužů ve sportu.

Zdroj fotografií: archiv značky Puma