• Beauty  • Tajemství nude vzhledu

Tajemství nude vzhledu

Nude vzhled, nude look nebo nahé líčení už nějakou dobu zdobí nejen modelky předních módních přehlídek a celebrity, ale konečně se dostal také hlavně mezi nás, „normální ženy“. A není se vůbec čemu divit, nude vzhled totiž sluší téměř každé ženě bez rozdílu věku, musí však vědět jak na něj.  

Nahé líčení by mělo být především velice přirozené, mělo by pozvednout naše největší přednosti obličeje a vykouzlit iluzi na první pohled nenalíčené, zdravě vypadající tváře. Jak tedy vykouzlit krásný nude vzhled, který ale rozhodně nebude nudný?

https://www.instagram.com/p/BfUDUCWhOke/

Základem je správně připravená pleť, žádné líčení totiž nevypadá dobře na vysušeném obličeji plném nevzhledných šupin, proto je v první řadě důležitá hydratace. Dopřejte tedy pleti jemný peeling a potom ji pořádně natřete výživným krémem. Následně zakryjte případné nedostatky lehkým korektorem. Místo hutného make-upu tentokrát zvolte pleť tolik nezatěžující BB, popřípadě CC cream, který vykouzlí sjednocenou, ale stále přirozeně vypadající pleť.  Dílo zafixujte pudrem, jedna vrstvička bohatě postačí.

Nyní máte připravený dokonalý základ, který s použitím pár základních produktů skvěle dotvoří váš nude look. Rozhodně nešlápnete vedle, když použijete krémové produkty, namísto klasických pudrových. Kromě toho, že ušetříte velké množství času, krémové produkty jsou také variabilnější a můžete je použít nejen na tváře, ale i na oči a rty a zabít tak, jak se říká dvě mouchy jednou ranou. Pokud přece jen dáváte přednost očním stínům, volili bychom odstíny béžové, zlatavé, světle hnědé nebo meruňkové. Brvy pročešte řasenkou, bohatě postačí jedna vrstva a místo klasické černé, můžete dát přednost hnědému odstínu, neopomeňte ani lehkou úpravu obočí. Na ostře definované kontury při tomto líčení zapomeňte, raději poklepejte jablíčka tváří vhodně zvoleným odstínem tvářenky, vyhněte se přehnaně výrazným a lesklým odstínům (zdravý glow je povolen), například s meruňkovou určitě neuděláte chybu. Jako třešničku na dortu poklepejte rty leskem nebo vsaďte na světlý odstín rtěnky a voilà – tajemství perfektního nude vzhledu odhaleno, takže si ho můžete s pomocí těchto jednoduchých triků snadno a rychle vykouzlit i vy v pohodlí domova.

Zdroje: 1,2,3,4,5