• Fashion News  • Tenisky od Kevina: adidas Originals uvádí limitovanou edici tenisek ze Sám doma

Tenisky od Kevina: adidas Originals uvádí limitovanou edici tenisek ze Sám doma

Letos v prosinci vzdává adidas Originals hold oblíbené vánoční klasice. Legendární značka se třemi pruhy a ikonické filmové studio se inspirovaly bílo-červenými teniskami Forum, které nosil hlavní hrdina Kevin McCallister v prvním dílu Sám doma, a společně uvádějí na trh limitovanou edici tohoto kultovního modelu.

Na základě Kevinových dramatických setkání s „mokrými bandity“ Harrym a Marvem dostala nadčasová teniska Forum Low několik hravě originálních prvků. Krémově bílý kožený svršek doplňují červené akcenty a napodobeniny spálenin, které připomínají slavnou scénu s ohněm.

Inspiraci filmem Sám doma dále připomíná svrchní pásek s roztrženou částí, který na přední straně odhaluje logo filmu a na spodní pak nese hlášku „This is my house, I have to defend it“ (To je můj dům a já ho musím ochránit). Nad patou se bota pyšní „žhavým drátem“ a kruhovou cedulkou s písmenem „M“, značkou rodiny McCallisterových, odkazující na další past, kterou Kevin na zloděje nastražil. Vánoční design doplňují gumové přívěsky na klíče ve stylu Sám doma, kovové ozdoby na tkaničkách, které nenápadně odkazují na klíčové momenty filmu, a tři náhradní stélky zdobené potisky s motivy z filmu.

Tyto jedinečné tenisky vzdávající hold nadčasové vánoční klasice a jsou v prodeji na adidas.cz/forum_home_alone.

Zdroj fotografií: adidas Česká republika

Marketing manager