• Beauty  • THE BODY SHOP představuje svoji halloweenskou řadu

THE BODY SHOP představuje svoji halloweenskou řadu

Letošní halloweenská kolekce značky THE BODY SHOP se představuje sloganem „VYKOLEDUJTE SI KRÁSNOU PLEŤ“, je zaměřena nejenom na péči o pleť, ale najdete v ní také halloweenský sprchový gel, tělové máslo či krém na ruce.

Speciální tělová řada Vanilla Pumpkin je inspirovaná podzimním pečivem a obsahuje lahodnou kombinaci podzimních vůní. Tradiční vůně dýně je zkombinovaná s madagaskarskou vanilkou a tóny tonka bobů, lískových oříšků a javorového sirupu.

Kolekce je navíc 100% vegetariánská a některé z výrobků jsou také 100% veganské!

“Náš čich je úzce spojen s naší schopností vybavovat si vzpomínky – a to dokonce i ty nejranější. Vědci prokázali, že vůně vanilky vytváří spíš příjemné vzpomínky, než nepříjemné. Navíc je prokázáno, že vůně vanilky snižuje stres a pomáhá nás zklidnit”. Jennifer Hirsch, Beauty botanička pro THE BODY SHOP

Halloweenská řada se hodila také do komiksové nálady a představuje tak několik produktů, díky kterým se můžete proměnit v superhrdinku! Líčení je inspirované bublinami, hvězdami a komiksem!

V kolekci najdete Smoky Gel Liner 2 v 1 – linky, pomocí kterých vykreslíte kontury na obličeji, krku i klíčních kostech. Pomocí Smoky Gel Liner pak nakreslíte balonky, hvězdičky, zkrátka co vás napadne. Díky Eye Definer tužkami v odstínech Gold a Pink je navíc snadno vybarvíte. V kolekci najdete také rtěnku a tužku na oči.


THE BODY SHOP je originální etická značka přírodní kosmetiky, která má více než 2 500 obchodů ve více než 60 zemích po celém světě. Od samého začátku je proti testování na zvířatech. THE BODY SHOP ve své nejnovější kolekci podporuje 9 místních komunit v různých částech světa!

Jak se vám líbí halloweenská kolekce značky THE BODY SHOP?