• Styling  • Trendy džíny, které ovládnou podzimní ulice

Trendy džíny, které ovládnou podzimní ulice

Džíny – z původně pracovních kalhot se staly kouskem, který musí mít každá skutečná milovnice módy povinně v šatníku. Od 50. let 20. století „ušly“ opravdu obrovský kus cesty a mohly jsme si je pořídit již v mnoha různých provedeních. Od barevných, potrhaných, krátkých přes zvonové, s vysokým pasem, nízkým pasem apod. Který typ bude vévodit ulicím letošní podzim?

 „Zvonáče“

Ano čtete správně, džíny do zvonu se po delší odmlce znovu hlásí o slovo! Skvěle vypadají hlavně na vysokých a štíhlých ženách, ale nemusíte se jich vzdát, i když vám příroda vyšší vzrůst nedopřála. Obujte si k nim podpatky a dožeňte tak chybějící centimetry. Très chic!

Vpravo: široké džíny Noisy May, 800 Kč, prodává zalando.cz

Mom jeans

„Džíny po mámě“ se vyznačují vysokým pasem a širšími nohavicemi, které se směrem dolů zužují, a letos s nimi uděláte extra parádu. Jestli ještě žádné nevlastníte, nahlédněte k mámě do skříně, určitě tam minimálně jedny objevíte. Stačí k nim vzít podpatky spolu se slušivou pokrývkou hlavy a outfit „na dámu“ je na světě.

Vpravo: džíny Mom, 649 Kč, prodává housebrand.cz

Slouchy jeans

Volné, oversized, na postavě až visící džíny, které se zpravidla u kotníků ohrnují a mají níž posazený sed. Muži vás za tento výstřelek nejspíš moc nepochválí, není to totiž postavě nejlichotivější střih, ale určitě se v nich budete cítit „free“, pohodlně a při správné kombinace i dost stylově. Navíc budou letošním MUST HAVE kouskem.

Vpravo: džíny s knoflíky, 799 Kč, prodává zara.com

S rozparkem

Trend, který je velmi rafinovaný a navíc opticky prodlouží nohy i dá vyniknout botám. Pokud si nejste jisté investicí do právě tohoto typu kalhot, zkuste si je vytvořit doma ze starších riflí a vdechněte jim nový život. Stanete se tak majitelkou originálního modelu a ještě ušetříte. To je win-win, co říkáte?

Vpravo: dlouhé džíny midwaist rovného střihu s rozparky, 799 Kč, prodává zara.com

Jak si můžete všimnout, letošnímu podzimu vládnou širší střihy kalhot. Sáhněte po těch, které jsou vašemu srdci nejbližší, a pořádně si ten podzim, alespoň v rámci možností, koukejte užít!

Zdroje: 1,2, 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, pinterest