• Fashion News  • Trendy kabáty na letošní podzim podle výběru redakce DailyStyle.cz

Trendy kabáty na letošní podzim podle výběru redakce DailyStyle.cz

Podzim je již téměř tady a to znamená, že je na čase na nějaký nový trendy kabát. K podzimní módě totiž bez odmyslitelně patří široký výběr kabátů, ovšem, jak si vybrat z toho šíleného množství, které je nám momentálně nabízeno v obchodech? Proto jsme si pro vás připravili výběr těch kabátů, se kterými rozhodně letos nešlápnete vedle!

Kožené kabáty

Rozhodně jeden z nejžhavějších trendů letošního podzimu budou kožené kabáty. Je jen na vás, zda zvolíte kabát z opravdové kůže anebo zvolíte levnější variantu v podobě umělé kůže. Každopádně obě varianty budou vypadat fantasticky, jelikož se jedná o velmi dobře kombinovatelný kousek.

Tartanový vzor

Velký comeback slaví i tartanový vzor, který bude dominantou vašeho outfitu. Kabáty s tímto vzorem rozzáří i ty nejpochmurnější dny, a nejlépe se kombinuje s jednoduchými kousky.

Vlněný kabát

Pokud chcete opravdu investovat do kvalitního kabátu, který vám vydrží dýl než jednu sezónu, tak tenhle bude přesně tou správnou volbou. Vlněný kabát nejenom skvěle zahřeje, ale stane se také fantastickým univerzálním kouskem ve vašem šatníku. 

Trenčkot kabáty

Ano, i letos trenčkot kabáty budou doprovázet následující podzim. Jedná se o střih kabátu, který je zde již řadu let, a vypadá to, že i několik dalších řad zde bude. Rozhodně se ale nebojte experimentovat a zkuste šáhnout místo obvyklé béžové barvy po nějaké zajímavější, jelikož dnes jsou nám již nabízeny různé zábavnější varianty.

Kožešinové kabáty

Kožešinové kabáty se taktéž opět vrací na scénu, avšak některé z nás tento trend milují a druhé naopak nesnáší. Takže, i když tento trend není pro každou z nás, uvidíte, že pokud kožešinový kabát doladíte správnými doplňky, může tento outfit vypadat prostě k nezaplacení!   

Peleríny a ponča

Peleríny a ponča zrovna nejsou ty kabáty, které vás dvakrát zahřejí, za to působí velice majestátně a luxusně. Na přehlídkách podzim/zima 2020 od nejslavnějších jmen se ukázalo, že právě tento kousek bude největším must-have letošního podzimu.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13