• Styling  • Trendy khaki barva

Trendy khaki barva

Khaki je barva, která v lidech může evokovat exotickou Afriku, safari a teplé podnebí. Dodává pohledné módní obuvi, doplňkům i modernímu oblečení šmrnc. Je mnoho lidí, kteří jí opovrhují nebo jí naopak milují! Do jaké skupiny patříte vy? Nechte se inspirovat.

Khaki je nositelná díky svojí originální směsici odstínů hnědé a zelené, často s šedivým nádechem. Někomu tato barva připomíná vojenské uniformy, někomu zase přijde elegantní, šik a trendy.  Hojně se využívá v army stylu, ale neuděláte nejmenší chybu, pokud ji použijete i jinde. Dokonale se hodí spíše k zemitým barvám. Na zimu proto volte barvy jako například vínovou, červenou, béžovou, bílou, šedivou, černou nebo bledě modrou. Především s nimi, pak díky jednoduchému střihu khaki kousků, promění obyčejný outfit v módní look v každém ročním období!

Kabátky v zimním období využijete opravdu hojně, jak sami můžete vidět, tak v khaki barvě vypadají dlouhé kabáty s kožíškem nebo s výrazným límcem opravdu skvostně. Je tedy libo army nebo elegantní styl v khaki?

 Mark♥Po ( markpo.com )

Zdroj: 1