• Beauty  • Trendy laky na nehty: Vaše ruce budou nejlepší doplňkem

Trendy laky na nehty: Vaše ruce budou nejlepší doplňkem

Pro mnohé ženy není občas lepší pocit než čerstvá manikúra. Pokud se ovšem držíte i trendů, co se nehtů týče, odhoďte všechny nevýrazné barvy! Letošní trendy nám hlásí, abychom se vyvarovaly minimalismu a nechaly naše ruce zářit nejrůznějším barvami. Pojďte s námi nabrat inspiraci pro letošní jaro a léto a nechat se unést ve vlnách zářivých barev.

Výrazné barvy

Jak již bylo řečeno, letos byste neměla sáhnout po nude laku a ani překvapivě po pastelových barvách. Zelenou dostávají barvy, které na vašich rukách budou doslova vynikat. Mezi TOP barvy letošního jara a léta budou patřít: sytě žlutá, rudě červená a oceánově modrá.

CHANEL LE VERNIS – Giallo Napoli

OPI – Big Apple Red
Dior Vernis – Blue Drop

Kombinace barev a třpytek

Pokud vám jednobarevné nehty připadají jako nuda, rozhodně nešlápnete vedle, pokud vašim nehtům dodáte trochu šmrncu za pomocí třpytek. Místo klasického průhledného Top Coatu zvolte ten, který bude v sobě obsahovat i třpytky. S touhle kombinací vaše manikúra zazáří na nějaké skvělé letní párty.

Gabriella Salvete – Nail Care Glitter Top Coat

Barevná francouzská manikúra

Poslední inspirace bude pramenit z nejžhavějšího trendu, který jste již mohly někde zahlédnout. Jedná se o spojení barev a klasické francouzské manikúry. Možná se na poprvé téhle kombinace zaleknete, ale věřte, že to může být příjemné oživení staré klasiky a s trochou šikovnosti si tuhle parádu můžete vykouzlit dokonce z pohodlí domova.

https://www.instagram.com/p/CAisBtSFUm2/

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5