• Nezařazené  • Trendy výšivky

Trendy výšivky

Některé trendy předchozích sezón zapadnou a některé naberou na obrátkách. Pokud jde o trendy vyšívání, už teď se objevují v kolekcích módních řetězců. Jestli jste si na podzim nepořídily žádný vyšívaný kousek do vašeho šatníku, je na čase to napravit. 

Guccimánie ovládla svět módy. Designér Alessandro Michele je úžasný a móda je jeho život a vášeň. Jeho kolekce je plná výšivek, barev, květin a motýlů. Už teď se těšíme na jaro.

“Móda spočívá v hravosti a barvách. Nehledejte v ní nic vážného.” Alessandro Michele

Pro vyznavačky minimalismu to bude rána, ale vyšívané outfity útočí ze všech kolekcí. Už loni se objevovaly a tento trend bude pokračovat.9b2f4953ac401ce6e139879dffe1482bBílá košile s výšivkou nebo džínová bunda najednou dostaly zcela nový rozměr a jednoduchý outfit ozvláštněný výšivkou se mohl dostat do hledáčku nejednoho streetstylového fotografa. Minulou sezónu zažívaly svůj comeback nášivky, nápisy a loga, letos to budou květiny, motýli a jemné vzory.

Summer-Fashion-2016-White-Shirt-Women-Rose-Floral-Embroidery-Blouse-Ladies-Office-Wear-Long-Shirts-CamisasAť už si pořídíte vyšívaný denim, kůži nebo výšivkou ozdobíte svou košili, rozhodně se v davu neztratíte.

DIY-Gucci-Embroidered-Jeans-6A pokud si nejste jisté vyšívaným outfitem, zkuste doplňky – ty i jednoduchý styl dovedou k dokonalosti.

Bv1

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...