• Men's world  • Valentine’s Day: Give him something he actually wants

Valentine’s Day: Give him something he actually wants

Příběh MyPakage začínal jako obchodní filozofie – chtěli jsme nastavit nová měřítka a vyrobit nejlepší spodní prádlo pro muže na celé planetě. Vzali jsme nejmodernější tkaniny a technologie a začali vyrábět spodní prádlo s bezkonkurenčním střihem. Je komfortní a stylové. Naším posláním je podporovat životní dobrodružství prostřednictvím inovací a pohodlí.

MyPakage je první věc, kterou si ráno obléknete. Sdílení našich příběhů a vytváření příležitostí se pobavit – k tomu se snažíme povzbuzovat lidi. Sponzorujeme množství sportovců a vytváříme různé události. Zapojujeme se ke každé příležitosti, kde to jen jde. Přidejte se i vy ke komunitě MyPakage a začněte nad spodním prádlem přemýšlet jinak!

my pakage

mypakage 2

 

Patentovaná technologie KeyHole Comfort Technology je základem nejpohodlnějšího pánského spodního prádla, jaké jste kdy zkusili. Jde o trojrozměrnou vnitřní kapsu ve tvaru klíčové dírky, která zajišťuje podporu a komfort. Ano, přední strana už není plochá. Dá vám prostor tam, kde potřebujete. Kapsa udržuje vše, co je u pánů potřeba, v úhledném balení, bez tření o tělo či nohy. Trenýrky MyPakage jsou navíc antibakteriální, extrémně prodyšné a velmi příjemné na dotek. Jejich švy jsou velmi ploché, takže vás nikde nic netlačí. Zažijete svobodu s MyPakage a už nikdy nebudete chtít nosit jiné spodní prádlo!

mypakage3

mypakage 4

my pakage 8

mypakage 7

Co se týče materiálu, tak jsou trenýrky MyPakage vyrobené ze speciálního mixu Modalu (95%) a Spandexu (5%). Výsledkem je extrémně prodyšná látka, která ovšem absorbuje o 50% více vlhkosti než bavlna.

Navíc je najdete ve spoustě krásných barev a vzorů: od typické černé po světle modrou, vzorované šedivé, červené květované nebo například pestrobarevné s geometrickými vzory. Vybere si opravdu každý muž.

mypakage 6

my pakage 9

A kde je můžete zakoupit? V ČR jsou k dostání na e-shopu Snapbacks.cz nebo v jejich kamenné prodejně na adrese Senovážná 6, Praha 1.

Zdroje: 1,2-9