• Styling  • Trička se sloganem a nápisem mají budoucnost

Trička se sloganem a nápisem mají budoucnost

Mohou být ležérní, nápaditá, působivá a hlavně stylová. Topy a trička se sloganem prostě frčí! Najdete je dnes už téměř v každé kolekci a právě na jaro jsou jako stvořená.

Písmena na dámském oblečení – elegantní volba, ředění monotónní barvy. Za nejvíce módní look 2017 jsou prezentovány trička s konkrétními štítky. Podle statistik dávají ženy nejvíce přednost frázím v cizím jazyce. Aktuálními tématy sloganů se stal romantický styl, úryvky z populárních písní, filozofické rčení či výklad jejich postavení v životě.

Trička s nápisy mají ve světě módy své místo. Právě nyní je ideální čas pro jejich nošení. Hodí se na vaše prázdninové cestování, festivaly, ale i na nákupy s kamarády. Můžete si s nimi vyhrát a vyjádřit nejen vaše pocity a postoje, ale i momentální náladu, kterou chcete dát svému okolí najevo.

Černobílé kombinace jsou nadčasové. Takové tričko o vás vypoví, že jdete vstříc novým začátkům nebo že si chcete splnit své sny. Nebojte se ani experimentovat. V tomto případě pamatujte, že méně znamená více. Potištěné věci vyžadují kombinaci s jednoduchými kousky, které s nimi budou barevně i stylově dokonale ladit.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11