• Styling  • Čas sukní

Čas sukní

Mini, midi, maxi, kolové, pouzdrové, plisované, áčkové… je čas ukázat svou ženskou stránku a naladit se na sukně. Venku už všechno kvete a my odhazujeme vrstvu po vrstvě, tak přivítejme jaro s grácií a stylem. Zapomeňme na chvíli na kalhoty a pohrajme si se stylovým, ryze ženským kouskem.

Přiznejme si to, milujeme kalhoty, džíny, šortky… to pohodlí. Ulice jsou plné žen v kalhotách. Ale dejte šanci i sukním! Proč? Jsou ženské, cool, šik a hlavně, můžete si vybrat ze spousty stylů, délek a skvěle se kombinují.

A ještě jedna velká výhoda sukní: skvěle a mistrně zakryjí téměř jakékoliv problémové partie. Stačí si jen vybrat tu vhodnou právě pro vás.

Pro každou postavu najdete dokonalou sukni, která podtrhne vaši krásu. Jednoduchá pouzdrovka nebo áčková sukně pomůže vykouzlit pas a hezčí křivky postavě tvaru jablíčka. Chlapecké postavě dodá ženskost plisování, květinové vzory, sklady a volány. Plné křivky dokáže zkrotit dobře střižená pouzdrovka. A malá postava unese mini nebo úzkou vypasovanou sukni.

Sukně umí být i zatraceně sexy, pokud sáhnete po pouzdrové s rozparkem a jehlách. Ale ať už si vyberete mini, po kolena nebo dlouhou, užijte si tu ženskou energii a vneste ji do ulic i vy!

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...