• Beauty  • Tipy pro dlouhé řasy

Tipy pro dlouhé řasy

Ideální řasy si představujeme protáhlé, zatočené, černé jako uhel, zkrátka pohled mrkací panenky. Jak se k něčemu takovému aspoň přiblížit vám poradíme v následujících bodech.

1. Séra pro růst řas
Zázračné malé lahvičky, které zaručí růst a posílení řas. Nezapomínejte ale na to, že pokud chcete vidět výsledky, tak nejdůležitější při nanášení je vytrvalost a pravidelnost. Vyzkoušejte sérum od značky NO.1 LASH , nebo levnější ale také skvělou variantu od Biohar Max.

1.png images

2. Oleje
Mezi oleji je v péči o řasy králem ricinový. Koupíte ho v lékárně a každý večer si ho štětečkem nanášejte ke kořínkům řas. Řasy jsou vyživenější, pevnější a delší.
Můžete ale použít i klasiku kokosový, nebo mandlový.

3. Kleštičky na řasy
Pokud chcete dosáhnout dokonalého vzhledu řas, na kleštičky nikdy nezapomeňte. Před použitím je ještě nahřejte fénem. My se nemůžeme nabažit těchto krásných kleštiček od Tarte.

Tarte-bejeweled-eyeslash-curler

4. Řasenka
Skvělý typ je řasy před použitím jemně poprášit pudrem. Můžete ho klidně použít i mezi jednotlivými vrstvami řasenky. A pokud vaše řasenka vysychá kápněte do ní pár kapek tzv. umělých slz. Ty ji rozředí a můžete pokračovat v jejím používání.

5. Umělé řasy
Poslední tip to za vaše řasy zvládne všechno sám. Zkrátka před vánočním večírkem, nebo novoroční párty na víčka nalepte umělé řasy a máte po starostech. Držte se přirozenosti a vaším pohledem určitě oslníte všechny kolem.

images

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5