• Fashion News  • Unikátní kosmetická taška #JANforDOUGLAS od návrháře Jana Černého

Unikátní kosmetická taška #JANforDOUGLAS od návrháře Jana Černého

Parfumerie Douglas letos pokračuje ve své vánoční tradici spojené s českou módní tvorbou a podporou české výroby. Unikátní tašku #JANforDOUGLAS vytvořenou módním návrhářem Janem Černým získáte jako dárek k nákupu v parfumeriích Douglas.  Získat ji můžete ve dvou variantách a to v průhledné kouřové nebo černé variantě. Unikátní tašku zároveň doprovází jedinečná kampaň, která vznikla přímo na prodejně jedné z parfumerií za běžného provozu. Tak která z nich bude vaše?  

Student Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a miláček lokální módy, Jan Černý, jenž tvoří výrazné menswear kousky, kde často pracuje s transformací ikonických kusů pánského šatníku, již několikrát spolupracoval s českou značkou Prestige a zaznamenává velký úspěch především u mladé generace. I přesto, že Jan tvoří pánskou módu, mnoho kousků z jeho dílny nosí i ženy. Vznikají tak neotřelé, stylové a hlavně autentické kombinace.

Průhledná, velká, technicistní a praktická taška na kosmetiku. To jsou základní pravidla, kterými jsem se při navrhování designer bag Jan for Douglas řídil. Chtěl jsem vytvořit čistý a atraktivní produkt, který mně samotnému chybí. Proč jsou všechny tašky na kosmetiku tak malé? A proč jsou tak nestylové? Tuto tašku si můžete s popruhem přehodit přes rameno a používat ji jako kabelku. Strohá hranatá taška z kouřové (nebo černé) PVC folie, připomínající zatemněná okna brutalistických staveb, je doplněna smyčkou z masivního tkaného popruhu s logem JAN, které si na karabině na tašce můžete buď nechat, nebo si s ním ozdobit vlastní batoh nebo kabelu. Celý produkt zdobí jako šperk krystaly Preciosa.“ zmiňuje se Jan Černý.

Během 9. listopadu se Parfumerie Douglas (@douglasczech) v centru Chodov stala místem hojně vyhledávaným módními nadšenci, milovníky kosmetiky i zvídavou veřejnost. V tento den se prostory parfumerie proměnily ve fotografický ateliér, ve kterém mladý kreativní tým před zraky všech přítomných fotil a natáčel kampaň k designer bag #JANforDOUGLAS. Celá akce probíhala bez přerušení provozu prodejny a nechybělo nic, co běžně najdete v ateliéru – od světel přes plátno, štendry se stylingem až po nezbytnosti jako nepařovač oděvů. Nešlo jen o to natočit kampaň – záměrem bylo vytvořit z celé věci událost, která bude veřejnosti dostupná online i offline. Návštěvnici tak mohli být svědky něčeho opravdu výjimečného, co na české módní scéně doposud nebylo.

Během celého dne byl prostor pro setkání se s návhářem Janem Černým (@jancerny_), v rámci něhož podepisoval památeční plakáty a nebo přímo designer bag. Tu mohli zákaznici pouze v tento den získat v limitované edici s crossbody popruhem a s motivem JAN. Odpoledne v prostorách parfumerie probíhal casting modelů a modelek pro další ročník soutěže PURE MODEL, které je Douglas hrdým partnerem.

Za konceptem kampaně a režií stojí uznávaný režisér a filmmaker Jakub Jahn spolu s realizačním týmem. Tvářemi kampaně se stali vítězové soutěže PURE MODEL 2018, Oliver Průcha a Anna Brodecká.  Oba dva již zkušenosti se spoluprací s Parfumerií Douglas mají. V minulosti se objevili ve video upoutávkách na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Parfumerii Douglas zaujali nejen svým vzhledem, ale i inteligencí a vystupováním na profesionální úrovni.

Kosmetickou tašku #JANforDOUGLAS získáte při nákupu nad 6 000 Kč ve všech kamenných parfumeriích Douglas a také online.

_B3A0063
_B3A0131
_B3A9628
10
2
1
3
4
7
8
9

Marketing manager