• Beauty  • Už znáte lékařskou kosmetiku MEDIK8?

Už znáte lékařskou kosmetiku MEDIK8?

Rádi bychom Vás seznámili s  lékařskou kosmetikou značky Medik8, která nás velmi oslovila. Ve světě již boduje nějakou tu dobu ale my jsme se s ní seznámili poměrně nedávno a to díky e-shopu MedapreX.

Medik8 se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů péče o pleť. Hlavním tajemstvím je správná kombinovatelnost a dávkování účinných látek. Jedná se o profesionální kosmetiku, která je vytvářena týmem biochemiků a farmakologů v Londýně. Pojďme si představit jejich základní nabídku blíže!

ČIŠTĚNÍ PLETI A PEELINGY

Prvním krokem ke správné péči o pleť je právě její čištění. Medik8 čistící výrobky jsou dostupné pro všechny typy pleti, neobsahují žádné agresivní sulfátové čistící látky ani parabeny a jsou neuvěřitelně šetrné k vaší pokožce. Efektivně odstraňují make up a pleť čistí hloubkově.

 

SÉRA S VITAMÍNEM C

Díky této řadě se vám zlepší pružnost a pevnost pokožky. Pleť bude mít lepší texturu, rozjasní se. Navíc tyto séra redukují jemné vrásky i pigmentaci. Séra značky Medik8 jsou vyráběna ručně v malých množstvích, tak aby byla zajištěna 100% čerstvost veškerých ingrediencí.

 

PÉČE O OČNÍ OKOLÍ

S péčí o oční okolí je dobré začít ve věku od 23 let. Je třeba udržovat i tuto část vašeho obličeje dostatečně hydratovanou. Díky pravidelné péči můžete oddálit příchod vrásek.

 

HYDRATACE

Medik8 nabízí hydratační produkty pro denní i noční užití, které jsou vhodné pro všechny typy pleti.

 

Dále značka nabízí řadu PRETOX, která nabízí produkty s peptidy pro zvýšenou produkci kolagenu. KOREKTIVNÍ SÉRA, která obnovují mladistvý vzhled pleti. A samozřejmě i řadu s OCHRANOU PROTI UV ZÁŘENÍ, která nezanechává bílé stopy jako většina přípravků.

 

Důkazem kvality je i ten fakt, že výrobky Medik8 jsou oblíbené po celém světě i mezi celebritami. V Čechách si kosmetiku oblíbil Filip Jankovič, což dokazuje jeho Instagramový účet (@filipdancer).

Screen Shot 2015-12-19 at 15.43.11

 

 

Na závěr prozradíme jen to, že kosmetické přípravky Medik8 bude testovat i naše redakce, takže se brzy můžete těšit na detailní report o účincích této lékařské kosmetiky.


 

 

MEDIK8Screen Shot 2015-12-19 at 15.51.00

www.kosmetikamedik8.cz