• Fashion News  • Yeezy Boost poprvé v České republice!

Yeezy Boost poprvé v České republice!

Čeští fanoušci Kanye Westa se konečně dočkají nových YEEZY BOOST 350 Tan z kolekce adidas Originals by Kanye West.

adidas Originals Yeezy Boost 350 Tan 5299Kc_07

V České republice se dostanou do prodeje vůbec poprvé a to exklusivně v prodejně Footshop (Bubenská 1477/1, Praha 7). Tam je můžete najít už 29. prosince 2015 za 5 299Kč. Dostupné budou také na www.adidas.com/kanye.

Nové YEEZY BOOST 350 Tan spojují s lehkostí sobě vlastní pokrokové technologie značky Adidas s nadčasovou estetikou a představují tak odvážný krok do budoucnosti streetové módy.

adidas Originals Yeezy Boost 350 Tan 5299Kc_01

Tenisky v nízkém střihu se pyšní svrškem Primeknit, což je průlomový materiál v podobě špičkové digitálně tkané příze, která se maximálně přizpůsobí chodidlu jako druhá kůže. Barevně sladěná podrážka dává vyniknout revolučnímu odpružení materiálu BOOST, díky kterému jsou YEEZY BOOST 350 výjimečně pohodlné a stylové.

První modely progresivních YEEZY BOOST 350 v černé a později bílé barvě způsobily ve světě streetové módy doslova poprask. První rok velkolepé spolupráce hudební a módní ikony Kanye Westa se značkou se třemi pruhy završí nové béžové/krémové provedení populárních tenisek, které budou zaručeně neméně úspěšné jako předchozí verze.

#adidasOriginals #YEEZYBOOST

zdroj obrázků: 1, 2