• Men's world  • V hlavní roli gentlemani v obleku

V hlavní roli gentlemani v obleku

Víte, jaký pánský oblek by vám měl viset v šatníku? Není to tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ještě dnes se bohužel setkáváme s muži, kteří tápou a oblékají neforemné, nelichotivé a nepadnoucí obleky. Takový správný oblek by měl nejen lichotit pánské postavě, ale také by měl odpovídat mužově životnímu stylu a povaze situace, pro kterou je určen. Nechte se tedy provést světem pánských obleků.

V šatníku žádného muže by neměl chybět alespoň jeden dobře padnoucí oblek, který může být klasicky černý, pokud si nepotrpíte na žádné experimenty. Samozřejmě může být ale i různě barevný, se vzorem, důležitý je i materiál. Vždy však musí odpovídat příležitosti, kam má být “vynesen” a neméně důležité je také to, jak v něm vypadáte.

Slim fit

Jedná se o moderní střih, který nejen plně respektuje přirozenou siluetu těla, ale také podtrhuje mužskou postavu.

Super slim

V současné době zejména mladí muži upřednostňují tento typ, který je obzvláště přiléhavý a často šit ze strečového materiálu, který poskytuje dostatek pohodlí pro celodenní nošení.

Regular fit 

Tento oblek lehce volnějšího střihu může být ideální volbou pro ty, kteří sázejí především na eleganci a komfort.

Travel

Typ obleku určených pro muže, kteří tráví mnoho času na cestách a vyžadují, aby bylo jejich oblečení odolné, nemačkavé, elastické, popřípadě i voděodpudivé.

Premium

Oblek, který ocení ti, jež od svého oděvu vyžadují vysokou kvalitu, preciznost, propracovanost a eleganci.

 Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6