• Events  • VAN GRAFF JUNIOR TALENT 2016

VAN GRAFF JUNIOR TALENT 2016

Věříme, že mezi našimi čtenáři jsou i mladí talentovaní návrháři. Právě VY, ano vy, kteří čtete tento článek máte jedinečnou příležitost stát se součástí největší módní události v Čechách.
Mercedes-Benz Prague Fashion Week vyhlašuje již potřetí soutěž pro mladé návrháře. Pro rok 2016 našla silného partnera, VAN GRAAF podpoří návrhářské talenty roku. Módní dům společnosti VAN GRAAF přináší do Prahy značkovou módu vysoké kvality a individuální servis.
Soutěž je určena pro návrháře z Čech a Slovenska do 26 let. Přihlásit se můžete do 31. ledna 2016 emailem na adresu talent@mbpfw.com. Stačí zaslat své CV, portfolio a kontakt.

Na základě portfolií vybere odborná  porota čtyři finalisty do březnové VAN GRAAF Junior Talent Selection. Přehlídka, během níž se představí 4 nejlepší se uskuteční jako součást oficiálního programu březnového týdne módy.
Absolutní vítěz získává PR podporu ze strany MBPFW, dále cenu VAN GRAAF Junior Talent Card, která obnáší finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce ve výši 30.000,- Kč a v neposlední řadě představení své kolekce na zářijové edici zdarma.

VAN-GRAAF-Junior-Talent-2016 (1)
Mercedes-Benz Prague Fashion Week F/W16 se uskuteční od 16. do 23. března 2016.

Zdroj: 1, 2, 3