• Fashion News  • ONLINE KLENOTNICTVÍ EPPI.CZ

ONLINE KLENOTNICTVÍ EPPI.CZ

Nedávno jsme narazili na online klenotnictví Eppi, které jsme si nemohli nechat pro sebe a vás s ním neseznámit! E-­shop se zaměřuje na šperky a klenoty z drahých kovů s diamanty a dalšími drahokamy.

Nabídka klenotnictví je tak široká, že si v ní vybere skutečně každá dívka, slečna, žena, dáma. Nalezneme tam náušnice, náhrdelníky nebo náramky, ale i snubní a zásnubní prsteny.  Část nabídky tvoří také investiční diamanty, které jak je známo jsou nejlepším přítelem každé ženy. Je však třeba podotknout, že diamanty jsou, stejně jako ženy, různorodé.

257

Valentýn, svátek všech zamilovaných. Proč si ale lásku a náklonnost projevovat jenom jeden den v roce? Slavte Valentýn každý boží den. Srdce i duši našich milovaných jistě potěší dárek vybraný jak jinak než s láskou. A co udělá radost každé mamince, babičce, sestře, dceři, tetě, nebo kamarádce? Ano, třpytivý šperk!

7442
Hlavní vizí společnosti je​ přátelství, přátelství mezi Eppi a jejich zákazníky je skutečné, tím pádem navždy. Společnost se snaží přinést na trh novou filozofii online nakupování a zaplnit tak mezírku na trhu, která zde byla. Na počátku vzniku klenotnictví tedy stála myšlenka přijít s novým způsobem online nakupování a hlavně s novým přístupem k zákazníkům.

7206
Důraz je kladen na naprostou dostupnost všech informací pro zákazníky, online poskytování odborného poradenství, nebo možnost domluvení osobních konzultací. Zaměstnanci Eppi se neustále vzdělávají, a tak na český a slovenský trh přináší nové trendy ze světa šperků, zároveň jim ale nepodléhají a věří v nadčasovou klasiku. Najdete tu i úžasné kousky, které budete moci předávat z generace na generaci.

4244

Kromě prodeje zboží, které je na stránkách, se Eppi věnuje také výrobě šperků na zakázku​. Zákazníci si mohou nechat vytvořit šperk zcela na míru podle svých představ. Klenotnictví Eppi zcela klade důraz na originalitu, jedinečnost a kvalitní zákaznický servis!

PicMonkey Collage

Nakupování se stává příjemným, až nezapomenutelným zážitkem pro každého zákazníka, kterému je poskytnut jedinečný zákaznický servis a osobní přistup.


10398428_914885638619160_5845987045162131660_n

Eppi.cz

www.eppi.cz

Facebook: Eppi

Instagram: @eppi.cz