• Fashion News  • Vánoční kolekce Topshop Kendall a Kylie

Vánoční kolekce Topshop Kendall a Kylie

Britský módní řetězec Topshop představil exkluzivní vánoční kolekci Kendall a Kylie ve svých obchodech 20.listopadu 2015. V České republice se na ní můžeme těšit ode dnes 29. listopadu 2015.

KENDALL_+_KYLIE_TOPSHOP_(5)

Po velkém úspěchu první kolekce sester, jejíž prodej byl zahájen v červnu 2015, Kendall a Kylie Jenner navrhly další řadu exkluzivně pro Topshop, tentokrát vánoční kolekci. 

Kendall a Kylie Jenner komentují: “Jsme tak nadšeny, že budeme navrhovat další kolekci pro Topshop. Tato řada odráží naše oblíbené vánoční kousky. Ujistily jsme se, aby kolekce zahrnovala jedinečný výběr oblečení, od romantického po vyzývavý. Každý z těchto kousků je vytvořen speciálně pro období svátků a zachycuje perfektní party look s prvky typického LA street stylu. “

KENDALL_+_KYLIE_TOPSHOP_(2)

Limitovaná kolekce vykouzlí nápaditý dívčí styl a využívá odborné výrobní technologie pro vytvoření sezónních nezbytností. Origami crop top a minisukně s kovovým odleskem v kombinaci s dlouhou bundou inspirovanou univerzitním stylem. Digitálním potiskem mramoru zdobený satén, současně s krepem a aktuálním neoprenem tvoří jedinečné kousky.