• Beauty  • Velikonoční Lush

Velikonoční Lush

Značku Lush všichni určitě velice dobře znáte. Zábavná, voňavá, netestující na zvířatech a vždy přicházející se skvělými nápady. K letošnímu jaru a Velikonocům vám představuje zcela novou kolekci. Jako vždy ji budou reprezentovat zajímavé tvary, pestré barvy, třpytky a nadpozemské vůně. 

Produkty si můžete zakoupit od 10. března v kamenné pobočc firmy Lush v pražském Palladiu, nebo se obrátit na internetové stránky a jejich e-shop.

Lush ve své Velikonoční edici nabízí koupelové bomby inspirované tvarem velikonočního vejce nesoucí názvy Chick ‘n’ Mix, Big Blue Egg, Intergalactic Egg, Lava Lamp Egg, The experimenter Egg a další.

Ale ve Velikonoční kolekci nenajdete pouze koupelové bomby, k dostání bude také želé na mytí obličeje, koupelová pěna, sprchový gel, mýdlo nebo oblíbený Scrub na rty s pomerančovo-čokoládovým cukrem.
 
 
Chocolate, 255,- Kč
Scrub na rty
 
Ten moment na rtech…
Oslaďte si rty lahodným, čokoládovo-pomerančovým cukrovým scrubem. Uspokojte své čokoholické chutě tmavou čokoládou,
absolue z kakaa a kakaovým práškem – o tuhle čokoládu se nemusíte dělit! Silice z tangerinek a pomerančů dodávají peelingu šťavnatost a vašim rtům osvěžení. Promasírujte rty a užijte si dokonale naleštěné, heboučké a sladké pusinky.
chocolate-lip-scrub-2Chick ‘n’ Mix, 275,- Kč
Koupelová bomba
 
Rozveselte se! Tahle sladká bomba je plná překvapení. A také absolue z tonky a osvěžující bergamotové silice, aby vám přinesla trochu jara.
 7200 Chick'N'Mix 2_320 Chocolate Easter Egg, od 145,- Kč
Mýdlo
 
Budete ho milovat stejně jako čokoládu! Sladkostí nemáte nikdy dost? Dopřejte si je i v koupelně a umyjte se luxusními mydlinkami s vanilkou, veganskou bílou čokoládou a citrusovými silicemi, které si vaše pokožka zamiluje.
 easter_chocolate_egg_soap
A co vy? Už máte svého jasného favorita?
Zdroje: 1, 2, 3, 4