• Fashion News  • Vévodkyně z Cambridge a její první obálka pro Vogue

Vévodkyně z Cambridge a její první obálka pro Vogue

Červnové číslo ikonického britského časopisu Vogue se věnuje oslavě svému 100. výročí. A protože 100 let už něco znamená, chtělo to na obálku šestkového čísla něco extra. Obálku britského Vogue tak poprvé ozdobila Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge.

Kate Middleton, je hvězdou královské britské rodiny. Zamiloval si jí celý svět, pro její diplomatické a milé vystupování a mimo jiné i díky jejímu perfektnímu vzhledu a dokonalému módnímu stylu, který se snaží napodobit ženy po celém světě. Co si Kate oblékne, se rázem stane absolutním bestsellerem. Britský časopis Vogue tak neměl, co ztratit a výběrem Kate pro svou výroční titulku vsadil takřka na jistotu. Propojení módního britského magazínu s ikonou Velké Británie se vyplatilo. Manželka britského prince Williama jde tak ve stopách Williamovy matky, zesnulé princezny Diany, která se objevila na titulní stránce časopisu Vogue hned několikrát.

Vogue-UK-June-2016-HRH-Duchess-of-Cambridge-Kate-Middleton-by-Josh-Olins-Burberry-500x500

Snímky vznikly již v zimě ve venkovském sídle Norkfol a nafotil je prominentní britský fotograf Josh Olins. Uvnitř letního čísla fashion magazínu naleznete ještě další velmi povedené snímky Kate v romantickém venkovském stylu.

 

Duchess-of-Cambridge-Catherine-Middleton-Vogue-cover

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4