• Events  • Victoria’s Secret Fashion Show zažila historicky výjimečný moment!

Victoria’s Secret Fashion Show zažila historicky výjimečný moment!

Každoroční přehlídka Victoria’s Secret rozhodně nepatří k těm tradičním. Představuje epický večer plný nespoutané krásy, okázalých andělských křídel a širokých úsměvů. Nyní to bylo však historicky poprvé, co se pro vytvoření kolekce spojila značka s jiným módním domem. Kdo tuto výjimečnou příležitost dostal?

Svůj pařížšký šarm do kolekce vdechl sám Olivier Rousteing, kreativní ředitel francouzského módního domu Balmain. Vytvořil outfity speciálně pro přehlídku konanou v Šanghaji a zároveň i kolekci přístupnou veřejnosti, která se dostala do kamenných obchodů na konci listopadu loňského roku.

Námětem ojedinělé kolekce je punk, což bylo pro Rousteinga něco zcela nového. Jak jsme se však přesvědčili již dříve, nové výzvy s radostí přijímá a vede si v nich skvěle. Dokonce výzvu uvedl i jako jeden z hlavních důvodů, proč si spolupráci právě s Victoria’s Secret vybral.

Olivier Rousteing s modelkami předvádějícími jeho outfity na Victoria’s Secret Fashion Show 2017 v Šanghaji

„Výzvy naprosto miluji. Příležitosti učit se něco nového od expertů, jenž dominují oblastem, ve kterých jsem doposud nepracoval, si náramně užívám. Ať už se jedná o kosmetiku, technologie či nyní spodní prádlo,“ dodal.

Jeho tvorbu často ovlivňuje Michael Jackson, v němž Rousteing vidí svůj vzor. Inspirovat se však nechává i přímo v práci: „Vždy naslouchám svým dívkám [modelkám, které s návrhářem spolupracují, pozn. red.]. Všechny pocházejí z odlišných světů, mají za sebou odlišnou historii, rozdílný etnický původ a starají se o ně různé agentury. Některé mají děti, s některými spolupracuji teprve krátce. Něco nového se učím od každé z nich,“ vysvětlil.

Fotografie z úchvatného večera si prohlédněte níže:

Co na výsledek spolupráce říkáte? Pokud jste z ní stejně nadšení jako my a po jednou takovém kousku také toužíte, prohlédněte si dostupnou kolekci na victoriassecret.com.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4