• Styling  • Vojenský diktát

Vojenský diktát

Padesát odstínů khaki, tak by se dala popsat letošní posedlost touto barvou. Stejně jako černá či univerzální šedá, tak ani khaki barva rozhodně neomrzí. Právě proto ji najdete snad ve všech módních kolekcích. Ať už se do ní zahalíte od hlavy k patě nebo doladíte outfit khaki doplňky, nikdo vás nepřehlédne.

Khaki barva je nová černá a rozhodně se jí nebojte, protože sluší každému, stačí si jen vybrat správný odstín. Khaki můžete směle kombinovat s ostatními barvami, jako je černá, bílá i šedá, se kterými vypadá sofistikovaně a elegantně, ale nebojte se i odvážnějších variací s růžovou, červenou nebo modrou, které jsou zatraceně cool.

Collage_Fotor khaki 4

 

V chladném počasí ji nejčastěji uvidíte na parkách a kabátech, ale na jaro a léto si určitě nenechte ujít lehké bombery, košile s nášivkami, kalhoty nebo šaty.

Collage_Fotor khaki

 

Nezapomínejte také na vojenské detaily, jako jsou kovové knoflíky, výložky, šperky, lodičky nebo pásky.

Collage_Fotor khaki 3
Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...