• Beauty  • Vůně domova – 3 TOP difuzéry

Vůně domova – 3 TOP difuzéry

Kdo z nás by nechtěl cítit příjemnou vůni sotva by překročil práh domu nebo kanceláře? S kvalitním difuzérem to není žádný problém, stačí se jen nechat inspirovat naší svatou trojicí a vybrat ten pravý.

  1. Maison Berger Paris Anti Odour Animal

Tento tyčinkový aroma difuzér nás zaujal po všech stránkách. Funguje na principu namáčení jednotlivých tyčinek, takže si sami regulujete intenzitu vůně, která je v tomto případě příjemná a nevtíravá, takže pokud holdujete citrusovo-květinovým vůním s ostřejším základem (základ vůně tvoří cedr, pižmo, santalové dřevo, hlavu tvoří gardénie, bergamot, citron, a srdce otevírá vůni frézie, pomerančového květu a jasmínu), tak vás určitě nezklame. Vzhled difuzéru navíc působí sám o sobě velmi luxusním dojmem, takže bude vaší domácnosti či kanceláři určitě slušet.

Maison Berger Paris Anti Odour Animal, Notino.cz, 525 Kč

2. Nobilis Tilia Zen mlhový difuzér 

 Tento difuzér nás zaujal, protože má něco navíc. Kromě toho, že provoní prostředí, také zvlhčuje suchý vzduch (využívá ultrazvukových vibrací k výrobě studené a suché vodní mlhy), a je dokonce vybavený několika druhy podbarvení. Pokud vás představa měnících se barev do extáze nepřivádí, můžete podbarvení samozřejmě i vypnout, záleží na vašich preferencích. Nesporným benefitem je určitě česká výroba. Jedinou nevýhodou by mohl být fakt, že vůně je nutno k difuzéru dokoupit, avšak díky tomu si můžete vybrat přesně tu, která je vašemu srdci nejbližší nebo je také mezi sebou různě střídat a míchat.

Zen difuzér, naureus.cz, 1 188 Kč

3. YANKEE CANDLE voňavé tyčinky pre-fragranced aroma difuzér

Pokud jste milovníkem značky Yankee Candle, určitě vám ve sbírce nesmí chybět ani jejich difuzér. Značka nabízí nespočet různých vůní (náš tajný tip je „cherry blossom“ a „fresh cut roses“) a výhodou je, že tento difuzér neobsahuje žádnou vodičku s vůní, ale voní pouze tyčinky, což je samo o sobě dost praktické řešení. Nic se vám z něj nevylije a hlavně ho potom nemusíte vyhazovat, ale stačí jen dokoupit nové tyčinky.


YANKEE CANDLE VOŇAVÉ TYČINKY PRE-FRAGRANCED AROMA DIFUZÉR, yankeesvicky.cz, 649 Kč

Zdroje: 1,2,3