• Fashion News  • Výběr nejlepších kousků z módní kolaborace roku The North Face x Gucci

Výběr nejlepších kousků z módní kolaborace roku The North Face x Gucci

Značka Gucci se dlouhodobě drží na předních příčkách v oblíbenosti jak u celebrit, tak módních influencerů. V minulém roce zaujala především díky dlouho očekávanému filmu „House of Gucci“ a módní kolaborací s The North Face, na jejíž úspěch navázala i v tomto roce. Obě značky k sobě pojí podobná historie a společné hodnoty. Kampaň ke kolekci vznikla v jedinečné krajině na Islandu a nafotily ji francouzské fotografky, dvojčata Jalan a Jibril Durimel. Podívejte se s námi na průřez toho nejlepšího z druhé kolekce této úspěšné spolupráce.

V kolekci North Face x Gucci Chapter 2 naleznete ready-to-waer kousky, kotníčkovou turistickou obuv, zavazadla i doplňky. Ani v navazující kolekci nemohou chybět oblíbené puffer bundy s monogramem Gucci. Nás zaujaly kousky s motivem hor i ty ve výrazných barvách jako je zelená, oranžová a žlutá. Kolekce dále obsahuje co-brandované designy, které můžete ve velkém spatřit na mikinách, čepicích i chlupatých pantoflích.  

„Tato kolekce, která oslavuje ducha průzkumu ve všech jeho formách, opět čerpá z hodnot sebepoznání a sebevyjádření, které definují obě značky,“ sdílela ke kampani značka Gucci.

Neotřelé a zábavné kombinace ve stylu Gucci si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách, kde si jednotlivé kousky můžete pořídit.

Z kolekce North Face x Gucci Chapter 2 si vyberou milovníci velkých log, klasického monogramu Gucci i všichni, kteří nedají dopustit na estetiku a siluety 90. let značky North Face. Mrkněte se na náš výběr a pusťte si povedené video ke kampani The North Face x Gucci: Chapter Two.

Foto: 1, 2. gucci.com