• Lifestyle  • #WWYW – What Would Yeezus Wear?

#WWYW – What Would Yeezus Wear?

Internetem otřásá nový fenomén. Dvě kamarádky se rozhodly vzdát hold svým ikonám – Kanyemu a Kim, a na svůj tumblr s názvem “What Would Yeezus Wear?” (Jak by se Yeezus oblékl?) postují fotografie, na kterých jsou oblečeny stejně jako tento slavný pár. Všechno začalo v den, kdy si Kathleen Lee oblékla džínovou košili svého přítele a když se uviděla v zrcadle, cítila se jako její idol Kanye West. A své kamarádce a spolupracovnici Katie Burroughs řekla, že chce svůj nový “top” zkombinovat s džínama přesně v tom stylu, jako Kanye na fotce v bulváru. A pak se holky rozhodly to vyfotit a porovnat je mezi sebou. Zdálo se jim to tak legrační, že Katie navrhla, ať toho nafotí víc a že ona bude jako Kim Kardashian (ale občas si role prohodí, případně Katie se převtělí do jejich dítěte North West).WWYW

Holky podle fotek Kimeyho ladí nejen outfity, ale také pózy a výrazy v tvářích. Obě se shodují v tom, že Kanye je naprostá stylová ikona a má obrovský vliv dokonce na to, co si oblíká samotná Kim.

WWYW

Musím uznat, že některá srovnání mě fakt pobavila a je to další z vydařených nápadů, které se čas od času na internetu objeví.

WWYW

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5