• Styling  • Zahřejte se stylově

Zahřejte se stylově

Víte, jak se na podzim stylově zahřát? Už je to tak, dny se pomalu krátí a lehké bundičky, džísky a sáčka musíme chtě, nechtě, vyměnit za teplejší kousky. Těšte se na kabáty, kožešinu, pleteniny a hlavně dokonalé outfity plné jedinečnosti a hravosti.

Právě začala sezona kabátů. Výběr střihů a barev je tak pestrý, že si vybere opravdu každý. Nechte se inspirovat módními přehlídkami a oblečte se do těch, které podtrhnou vaši jedinečnost. Nechte se strhnout zajímavými materiály, vzory a střihy a dostaňte se do hledáčků módních fotografů.

Stejně jako loni, tak i letos tvoří maxi kabáty jeden z hlavních pilířů celé sezony. Kabáty z nejrůznějších materiálů od vlny a tvídu po kašmír nebo kožešinu ocení každá milovnice módy a trendů. Ať u si vyberete jednobarevný, kostkovaný nebo s výrazným vzorem, stane se dokonalým parťákem do chladných dní. Pod takový kabát snadno obléknete sako nebo džísku. K oblíbenému kabátu nemusíte nosit jen kozačky, mezi zásadní kousky následovníků módních trendů nechybí sportovní obuv ani na podzim a v zimě.

Při oblékání rozhodně nezapomínejte na doplňky, které vystřelí váš outfit do hvězdných výšin. Ať už to jsou tuto sezónu trendové barevné kotníčkové kozačky, kabelka, stylová čepice nebo kožešinový límec, odvažte se a buďte originální a nepřehlédnutelné.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...