• Fashion News  • Zasněte se a prozkoumejte designérskou kolekci Simone Rocha x H&M

Zasněte se a prozkoumejte designérskou kolekci Simone Rocha x H&M

Irská designérka Simone Rocha a H&M představuje kampaňové video a fotky k jejich nové kolekci. Kampaň natočil Tyler Mitchell ve velmi optimistickém duchu. Vyzývá lidi, aby nahlédli do světa Simone Rocha x H&M a zažili pocit rodiny a přátel i výrazné ženskosti, které jsou základem kolekce. V hlavních rolích uvidíte Daisy Edgar-Jones, Micheal Ward, Francesca Hayward, Kelsey Lu a Adwoa Aboah. Kampaň je příběhem o přátelství a radosti ze života. Je jakousi ódou na okamžiky trávené s těmi, které máme rádi a radosti, která přijde, až se budeme moci zase znovu všichni setkávat a společně trávit příjemné chvíle. Pojďte spolu s námi nahlédnout, jaké kousky v celé kolekci najdete.

Aktéry této kampaně jsou dynamické osobnosti, jejichž dovednosti, rozhled a jedinečnou krásu Simone Rocha obdivuje. Uvidíte tady mladé vycházející herecké hvězdy Daisy Edgar-Jones a Micheal Ward, které se objeví po boku hlavní tanečnice Royal Ballet – Francescy Hayward. Objeví se i umělkyně Faye Wei Wei, výrazná a charismatická modelka Mouchette Bell nebo model Aramish Mangi.

„Jsem velmi vděčný za to, že mohu být součástí úplně první pánské kolekce Simone Rocha! Simone u této kolekce shromáždila skvělé lidi, od těch před kamerou až po Tylera, který kampaň natočil.“  Micheal Ward                          

Samozřejmě nechybí lidé, kteří neodmyslitelně patří do světa Simone Rocha – modelka Tess McMillan či sestry Adwoa Aboah a Kesewa Aboah. Ve videu si zahrála i známá hudebnice Kelsey Lu, která pro kampaňové video vytvořila krásný soundtrack.

Zavřete oči a nechte se unést mimo realitu

Myslím si, že Simone Rocha je v tuto chvíli skvělou volbou pro vytvoření kolekce ve spolupráci s návrhářem. Samotné tváře této kampaně skutečně zachycují její otevřenou, živou vizi módy a krásy. Simone chápe sílu snění ukrývající se v jejích modelech. Zároveň vytváří kolekce, ve kterých se odráží každodenní realita lidských životů. Doufám, že tato kolekce a samotná kampaň nabídnou nejen chvilky úniku z nepříjemné reality, ale vykouzlí i šťastné vzpomínky a pocit naděje, že brzy budeme zase všichni pospolu,“ Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M.

Kolekce Simone Rocha x H&M obsahující dámské, pánské a dětské oblečení bude k dispozici na online 11. března.

„Chtěla jsem, aby byla v této kampani zachycena povaha a celkový ráz kolekce, ale zároveň i charakter jejího obsazení. Požádala jsem Tylera a všechny tyto inspirativní osobnosti, aby společně přenesli do snímku přirozenost vztahů mezi přáteli, přírodu, rodinu a ženskost. Vytvořili jsme něco přirozeného, hravého a poetického, a to vše v úchvatném prostředí historického domu a zahrad Great Dixter v Northiam ve východním Sussexu v Anglii, “ říká Simone Rocha.

Byla jsem neuvěřitelně poctěná, když mě oslovili, abych se stala součástí této kampaně. Jsem velkým fanouškem tvorby Simone. Miluji její objemné rukávy, rafinované střihy, perly i doplňky. A navíc materiály, které používá, jsou naprosto úžasné! V kolekci se člověk cítí velmi pohodlně, což u módy není vždy samozřejmostí! Celý svět Simone je opravdu krásný a já bych nejraději prožila celý svůj život obklopena její snovou estetikou.“  zmínila se Daisy Edgar-Jones, která je známá tvář z úspěšného seriálu Normální lidi.

Zdroj fotografií: archiv značky H&M

                          

                                     

Marketing manager