• Styling  • DailyStyle inspo: Outfity na každý den pro postavy s plnějšími křivkami

DailyStyle inspo: Outfity na každý den pro postavy s plnějšími křivkami

Trápíte se každý den dlouhým postáváním u skříně a přemýšlením nad vhodným outfitem? Jste ženou plnoštíhlé linie a hledáte vhodné a zároveň pohodlné kousky do svého šatníku? Přinášíme vám inspiraci na outfity, které jsou díky své pohodlnosti vhodné ke každodennímu nošení a navíc se v nich budete cítit žensky.

Příjemný prodloužený svetr

Tímto kouskem nikdy nemůžete udělat chybu v šatníku. A pokud je navíc z kvalitního materiálu, tím více získává na své hodnotě. Pro zahřátí volte materiály jako je angora, kašmír, akryl. Svetry propletené třpytivou nití (např. zlatá, stříbrná…) se hodí i na party, firemní večírek nebo slavnostní večeři. Svetr prodloužené délky by měl být ideálně lehce volnější, aby mohl splývat přes boky a částečně zakryl stehna. Pokud se nebojíte sáhnout po odvážnějších kouscích, volte svetry s hlubším výstřihem do “V”.

Pončo

Do chladných dnů může zvolit pončo. Díky své variabilitě vás nemusí přestat bavit nosit. Obléci pod něj můžete rolák nebo svetr. Nemusíte se tak obávat přílišného horka ze zimních bund. Navíc dokáže schovat kritické partie a zároveň působit elegantně.

Vzory

Nemusíte se bát ani divokých vzorů, které svou “divokostí” dokáží odpoutat pozornost od partií, které by jste raději zakryla! Do práce se skvěle hodí halenky např. s florálními motivy. V létě se zase můžete inspirovat africkými a etno vzory. I originálnost střihů vám může pomoci vykouzlit krásnou postavu, stačí experimentovat!

Pruhy a kostky

Skvělými optickými klamači jsou i kostky či pruhy. Využít jich můžete jak na košilích, tak i kalhotech nebo šatech. Ovšem pozor při volbě pruhů, volte oblečení pouze se svislými pruhy, prodlouží a zeštíhlí vaši postavu.

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4), 5), 6)