• Lifestyle  • Zažijte Yoga Movement Day

Zažijte Yoga Movement Day

Přijďte si 24. září užít den plný jógových lekcí, wellbeing přednášek, zajímavých workshopů i dobrého jídla s Yoga Movement. 

Dopřejte si relaxační den, při kterém protáhnete tělo, a ještě se dozvíte zajímavé informace ze světa jógy a well-beingu. Nabitý program v režii Yoga Movement se navíc uskuteční v prostoru s unikátním geniem loci, kde se mísí newyorský vibe spolu s industriálními prvky a krásnou přírodou kolem – v Uhelném mlýnu v Libčicích nad Vltavou.

Čeká vás den plný jógových lekcí pod vedením zkušených lektorů a lektorek, a to od klasických flow forem přes dynamické až po ty méně obvyklé, jako je například venkovní jóga pro běžce. Kromě toho si zkušení Yoga Movement lektoři, lektorky i pozvaní hosté, mezi nimiž je novinářka a tvůrkyně podcastu Linda Bartošová či Veronika Allister, zakladatelka Systers, připravili celou řadu zajímavých přednášek a workshopů. Mimo jiné si vyzkoušíte, jak se napojit na svůj dech, nebo se dozvíte zajímavosti a tipy z oblasti biohackingu. 

Nebude chybět chutné a zdravé občerstvení a osvěžující nápoje či dárky od partnerů akce. Pokud byste neměli tolik času, abyste strávili na Yoga Movement Day celou dobu, je možné si kromě celodenní vstupenky koupit i účast na jedné lekci. Pro více informací a přihlášení navštivte web Yoga Movement

Namaste. 

Zdroj: Yoga Movement