• Fashion News  • Mondaily: Pánská kolekce Louis Vuitton pro sezónu podzim 2024 od Studia Prêt-à-Porter Homme

Mondaily: Pánská kolekce Louis Vuitton pro sezónu podzim 2024 od Studia Prêt-à-Porter Homme

Louis Vuitton představil pánskou kolekci pro sezónu podzim 2024 od Studia Prêt-à-Porter Homme. Slovenský 3D umělec a Art Director Miky Nemček tvořící pod přezdívkou Obsēdant, vytvořil pro Converse na letošní Mercedes-Benz Prague Fashion Week unikátní prostorovou iluzi nového Converse modelu Chuck Taylor All Star Cruise. Z Betlémského náměstí do domu Franze Kafky. Přesně tam se nedávno přestěhoval Point Bar, unikátní podnik se skvělým jídlem a drinky i nezaměnitelnou atmosférou.

Pánská kolekce Louis Vuitton pro sezónu podzim 2024 od Studia Prêt-à-Porter Homme

Období plné změn volá po novém přístupu k módě. Členy Studia Prêt-à-Porter Homme Louis Vuitton inspiruje doba proměny k duální filozofii šatníku. Přechodná kolekce pro sezónu podzim 2024 přináší moderní pracovně-hravou uniformu, která vychází z maximální přizpůsobivosti a obecného pohledu na kódy odívání. Nová kolekce ještě zdokonaluje přepínání oděvních kódů, které je neoddělitelně spjato s designem pánské módy Louis Vuitton. Podzimní výběr hybridizuje tradiční pracovní uniformy a uvolněnou módu do podoby zajímavého přechodného šatníku. Kolekci navrhlo Studio Prêt-à-Porter Homme Louis Vuitton jako samostatný soubor modelů, ještě před debutovou přehlídkou kreativního ředitele pánských kolekcí, Pharrella Williamse, která se uskutečnila v červnu 2023.

Kolekce interpretuje ideu proměny prostřednictvím praktického a figurativního pohledu na hybridizaci. Kombinování kódů odívání je evidentní ve stylizaci každého looku. Oděvní kousky a doplňky se odvíjejí od konvenčního rozdělení archetypů. Vizuální a umělecká DNA módního domu Louis Vuitton se mění a přechází do nové formy. Přeměna je jedním z hlavních motivů kolekce: vzor inspirovaný texturou manšestru a ikonickou kůží Epi, protkaný diagonálními liniemi, ožívá díky nejrůznějším materiálům a technikám. Navozuje optickou iluzi pohybu na látkách i doplňcích.

Converse přináší na MBPFW novou siluetu!

Slovenský 3D umělec a Art Director Miky Nemček tvořící pod přezdívkou Obsēdant, vytvořil pro Converse na letošní Mercedes-Benz Prague Fashion Week unikátní prostorovou iluzi nového Converse modelu Chuck Taylor All Star Cruise. V patnácti sekundové animaci se střídají čtyři scény, které diváci v plné parádě uvidí na LCD obrazovce ve velikosti dvanáct krát pět metrů přímo v areálu týdne módy v pražských Holešovicích, a to od 1. do 4. září 2023.

“Jsem rád, že mohu konečně představit svoje 3D animace i v Čechách a to právě v této
podobě. Zrovna Converse nabízí perfektní objekt, který jsem mohl rozpohybovat a
nabídnout tak cool prezentaci s vizuálním přesahem.”

Miky

Objevte znovu otevřený Point Bar

Z Betlémského náměstí do domu Franze Kafky. Přesně tam se nedávno přestěhoval Point Bar, unikátní podnik se skvělým jídlem a drinky i nezaměnitelnou atmosférou. Hlavním důvodem přesunu byl větší prostor, s nímž následně přišlo i nové logo a celý koncept. Stejný zůstává jen tým nadšených lidí, jež za prostorem stojí.

Menu vychází z italské kuchyně, ovšem doplněné o lokální suroviny. To platí i pro typické italské drinky, jež jsou míchány i z českého alkoholu. Point je zkrátka místo plné vjemů, které nikde jinde nelze zažít.

Point se nese v minimalistickém duchu, ovšem s jasně definovaným charakterem, v němž se promítá postava Franze Kafky. Právě v domě, kde se narodil a vyrůstal totiž podnik sídlí. Point navíc nabídne prostor pro moderní galerii, kde bude možné nahlédnout nejen do digitálního umění.

Foto: archiv značek