• Lifestyle  • ZDRAVÉ OPÁLENÍ

ZDRAVÉ OPÁLENÍ

Začíná nám tzv. období zkracování. Pro ty, co nechtějí vypadat jako ”ředitel vápenky” až výtáhnete jarní kousky, máte možnost využít samoopalovací prostředky, které na trhu s kosmetikou jen a jen rostou. Ještě před rokem jsem byla zastáncem solárního opalování, ale po přečtění pár informací, co vše se děje s naší kůží, jsem si řekla, že se do sukní vybavím ”zdravěji”.

large

Osobně jsem si oblíbila od Rimmelu – Instant Tan samoopalovací krém, který můžete využít na jedno použití, protože po prvním umytí zmizí. Ovšem, musíte dávat pozor, jaký odstín si vyberete a v jaké intenzitě krém nanesete, abyste pak nepřišla na večírek jako pomeranč.

Co také využívám a doporučuji, jsou tělové krémy, které v sobě mají jen malé množství samoopalovacích složek. Vaše pokožka je hnědá postupně a přirozeněji tzv. tónovací krémy. Běžně seženete v drogerii. (Dove, Nivea, Garnier aj.)

 

TanningProducts

Na trhu se objevila luxusnější řada s názvem Vita Liberata. Sama jsem před koupí sháněla nějaké recenze, protože tento přípravek je trochu finančně nákladnější. Už týden Vitu zkouším a upřímně jsem velice spokojená. Můžete si vybrat mezi několika odstíny a druhy (sprej či pěnu). Kupte si i ochrannou rukavici, kterou se nanáší pěna po celém těle. Vita Liberata mají i speciální řady na obličej. Koupíte v Sephoře.

phenomial-dark

Už u spousty přípravků se nemusíte bát fleků, specifického zápachu či obarvení Vašeho oblečení. Samozřejmě záleží kolik jste schopni investovat do produktu, také co Vám více vyhovuje a jakou máte pleť. Ale ne vždy platí, že vysoká cena je záruka kvality.

Před nákupem se poraďte s prodavačkou či pročtěte recenze a informace na internetu.

Tipy před nanešením samoopalovacího krému 

1) udělejte si peeling celého těla

2) správně si přečtěte informace o produktu, který budete používat

3) po nanesení krému si PEČLIVĚ umyjte ruce

4) udělala se Vám na těle nechtěná skvrna – použijte vymačkanou citrónovou šťávu a potřete na určené místo

 

Zdroj : 1,