• Lifestyle  • Zdravé raw mlsání

Zdravé raw mlsání

Jste milovníci sladkého? Ale máte pokaždé výčitky, když podlehnete té neodolatelné touze po čokoládě, zákusku, dortu, či domácí buchtě od babičky? Tak s tím je na čase skoncovat! Máme pro vás řešení.

Určitě jste již slyšeli o Raw food, neboli vitariánství. V poslední době se tento zdravý životní styl stává čím dál více populárnějším. Raw stravování má pozitivní dopad nejen na vaše tělo, ale i na vaši duši. Raw food znamená, že jídlo nebylo tepelně upraveno nad 42 ˚C. A proč? Protože živiny a enzymy, které jsou vystavené teplotě nad 42 ˚C odumírají a tudíž jsou pro tělo pouze mrtvou potravou, která naše tělo zatěžuje.

Přímo v Praze můžete navštívit cukrárnu Sweet Secret of raw, která nabízí přes 50 druhů raw dortů, velké množství raw sušenek a raw čokolád. Samozřejmě můžete přijít i na snídani a dopřát si úžasné raw lívance, raw cereálie a mnoho dalších zdravých dobrot.

Sweet Secret of raw si dává za cíl přinášet čistou, zdravou a poctivou stravu. A to i přesto, že v dnešní době jsou součástí téměř všech potravin umělá barviva, konzervanty, éčka a další chemie. Raw dorty a další raw výrobky nelze ničím ošidit, či chemicky upravit. Jelikož se nepoužívá mouka, cukr, mléko ani vejce, nelze uměle zvětšit jejich objem.

Pokud vás tedy bude honit mlsná, zkuste sweet raw. Na internetu si můžete vybrat z velké nabídky tyčinek, čokolád i dortů. Nebo se zastavte v krámku se zdravou výživou a rozhodně i zde najdete raw sladké a zdravé pochutiny. Ale pozor! Jak jednou ochutnáte, není cesty zpět!

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6.