• Fashion News  • Znáte značku GCDS ‘God Can’t Destroy Streetwear’?

Znáte značku GCDS ‘God Can’t Destroy Streetwear’?

Pokud jste ještě neslyšeli nic o tomto fashion brandu, je třeba to napravit! Přestože značka GCDS se na trhu objevuje teprve kratší dobu oproti jiným značkám, zaznamenala již velký úspěch svými neotřelými kousky. Pojďme se na ně společně podívat.

GCDS neboli celým názvem ‘God Can’t Destroy Streetwear’ je fashion brand, který byl založený v Itálii roku 2015 a to konkrétně braty Giulianem a Giordanem Calzou. Bratři si rozdělili pozice a Giuliano zastupuje kreativního ředitele značky a Giordano je naopak generálním ředitelem, čímž vytvořili skvělé duo pro chod samotné značky.

Značka GCDS se natolik zpopularizovala, že dnes patří mezi nejvyhledávanější streetwear světové brandy. Svému úspěchu vděčí především svým nadčasovým a originálním kouskům a také hlavně kvalitní řemeslné výrobě v Itálii. GCDS kousky ve svém šatníku se mohou dokonce chlubit osobnosti jako jsou například Rita Ora, Hailey Baldwin, Dua Lipa anebo Chiara Ferragni.

Calza říká, že vzestup streetwear v módní oblasti je způsoben všudypřítomnou rychlostí módy. „Lidé se cítí, jako by Zara a H&M převzali většinu módního průmyslu. Streetwear móda je pro lidi ovšem stále velmi přístupná. I když se většině lidem jedná o cenu, je to něco, s čím se lidé mohou ztotožnit. Mají pocit, že za tím je komunita. To je něco, co Zara a další značky nemohou udělat.“

Momentálně jsou kousky této značky dostupné ve více než 400 obchodech po celém světě a svoji distribuční síť se dokonce značka snaží nadále co nejvíce rozšířit.

Zdroje: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6