• Styling  • Jsou zvířecí vzory nevkusné? Ne, je to předsudek

Jsou zvířecí vzory nevkusné? Ne, je to předsudek

Mnoho žen se zvířecí vzory bojí nosit, protože jim připadají extravagantní až nevkusné. Není to pravda, jen musíte vědět jak. Inspirujte se outfity slavných žen, které se zvířecích vzorů nebojí ve třiceti, čtyřiceti, ale ani v padesáti letech.

Divoká leopardice může do třiceti všechno

Když je vám ještě není třicet, můžete si dovolit cokoliv. Vezměte si leopardí kalhoty, nebo tygří dlouhou sukni. Klidně zkombinujte několik zvířecích potisků dohromady.

Oblečte se do zvířecích motivů od hlavy až k patě. Nejen, že budete oblečená přesně podle letošních trendů světových módních domů, ale také rozhodně upoutáte pozornost.

Stejně jako modelka Kylie Jenner, která ve svých „zvířecích“ šatech vypadá opravdu exkluzivně.

Odvážná tygřice zazáří i ve čtyřiceti

Čtyřicet je ten nejlepší věk ukázat, co ve vás je. Zvířecí vzory jsou ideální pro podtržení vaší osobnosti. Jen nesmíte zapomenout, že některé kombinace můžou v tomto věku působit lacině. Vybírejte tedy s rozmyslem.

Ideálními oděvy pro vás budou sukně midi délek, jarní kabátky dosahující do poloviny stehen, lodičky na vysokém podpatku. Kombinujte je s neutrálními přírodními tóny či nesmrtelnou klasikou v podobě bílé a černé.

Victoria Beckham už oslavila 45 let a přesně ví, co si může dovolit a co ne a zvířecí vzory miluje. Inspirujte se jejím outfitem.

Elegantní padesátka okouzlí v hadovi či zebře

In můžete být v každém věku. Ani nad padesát let nejsou zvířecí vzory zakázané. Jen musíte velmi dobře vybírat. Dejte přednost spíš doplňkům jako jsou kabelky, boty, šátek, či sluneční brýle.

Zkuste místo leoparda či tygra zařadit do svého šatníku například zebru. Působí velmi elegantně. Stejně tak i hadí vzor dobře zkombinovaný s oblečením v přírodních barvách pozvedne vaši eleganci o level výš.

Mezi celebrity, které umí nosit zvířecí vzory patří i slavná herečka Andie MacDowell, která už brzo oslaví 60 let.

Najděte si svůj styl a nepodléhejte tolik módním trendům. Držte se rady 75leté americké herečky a modelky Lauren Hutton.

 „Móda je to, co vám návrháři nabízejí čtyřikrát do roka. Styl je to, co si sami vyberete.“

Zdroje: 1, 2, 3, 4