• Fashion News  • Zpěvák Zayn Malik je novou tváří tenisek One Star

Zpěvák Zayn Malik je novou tváří tenisek One Star

Tenisky jsou nepostradatelný kousek v botníku, které rádi nosí děti, teenageři, dospělí, ale i ti starší, kteří se nebojí odvázat. Ikonická a celosvětově oblíbená  značka Converse se spojuje na nadcházející podzimní sezónu s 25letým britským zpěvákem Zaynem Malikem.

Zayn Malik se objevuje v nejnovější stylové kampani na ikonické tenisky One Star s claimem „Ukaž jim něco, co nedokážou ohodnotit!“. Mladý zpěvák je však již delší dobu přítelem značky a zároveň ztělesněním hodnot, které One Star vyznávají. Již v roce 2016 zpíval ve svém singlu Cruel o „Venuši v Converse“.

FA18_OS_CARNIVAL_ENAMEL_RED_161613C_Lateral
FA18_OS_CARNIVAL_PERIWINKLE_RHODODENDRON_ECLIPSE_161618C_Lateral
FA18_OS_CARNIVAL_APPLEGREEN_AMARINTH_161616C_Lateral
FA18_OS_CARNIVAL_BOLD_MANDARIN_161617C_Latera
FA18_OS_CARNIVAL_ECLIPSE_HYPERROYAL_161615C_Lateral
FA18_OS_CARNIVAL_PONDEROSA_ILUSION_GREEN_161614C_Lateral

V nové kampani zpěvák obouvá klasické semišové One Stary v černobílém provedení, ale i více provokativní červený model z aktuální kolekce One Star Carnival. Epické zvolání „Ukaž jim něco, co nedokážou ohodnotit!“ je výmluvným vzkazem všem haterům a zdůrazňuje bezstarostnost nové tváře Converse a zároveň podporu jinakosti, různorodosti i odvahy mít svůj vlastní styl.

Kolekce One Star Carnival je k dostání v Converse obchodě v Centru Chodov a u vybraných prodejců bude v prodeji již brzy.

 

Zdroj fotografií: Archiv značky Converse

Marketing manager