• Street style  • Zpříjemněte si chladné dny trendy bundou!

Zpříjemněte si chladné dny trendy bundou!

Podzim – to je období, kdy všichni chodíme spát za tmy a vstáváme za tmy. Na spoustu lidí to působí depresivně, na druhou stranu je to ale skvělá příležitost jak experimentovat v módě. Vsaďte na barevné trendy a rozzařte nepříjemné sychravo barevnou bundou či sakem!

Zahalte se do červené!

Jak už jste se jistě dočetli, největším trendem této sezóny je červená barva. Pokud patříte mezi ty odvážné, můžete si pořídit jasně červenou bundu nebo kabátek. Pokud ne, zásobte se alespoň červenými doplňky, jako je baret, šála rukavice nebo kabelka. Dobře budou vypadat i červené polokozačky.

Geometrie po celý rok

Stejně jako na jaře a v létě, i na podzim a v zimě pofrčí proužky, kostky, puntíky a další geometrické obrazce. Pokud se vám ve skříni tísní už pár let zajímavý kostkovaný kabát, tak ho letos určitě vytáhněte!

Kůže nebo koženka

Pořádný šmrnc vám dodá koženková nebo kožená bunda, se kterou si navíc můžete úžasně vyhrát. Pokud ji sladíte s roztrhanými džínami, budete za drsňačku. Pokud ji sladíte s volánkovou sukní, můžete vyrazit na rande. A pokud ji sladíte s ležérními kalhotami nebo pouzdrovými šaty či sukní, máte i ideální kombinaci do práce.

Trocha rebélie

Dříve byly výsadou punkerů, postupně si však našly místo v šatnících všech. O čem je řeč? Samozřejmě že o křivácích. Jedná se o bundu, nejčastěji koženou, která je charakterizována zipem na jedné sraně. Jelikož tuto sezónu frčí asymetrie, křivák může mít zip jakkoliv křivý.

Kardigan nebo pončo? 

Pokud kůže ani výrazné barvy nejsou nic pro vás, pak sáhněte po pohodlném kardiganu nebo ponču. Oboje zakryje jakékoliv nedostatky vaší postavy a navíc vás krásně zahřeje. Skvěle vypadají v zemitých odstínech jako je hnědá, béžová nebo vínová. Zvolte k ponču i kardiganu zajímavé doplňky a budete nepřehlédnutelné.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6