• Styling  • Inspirace v podání asymetrie s kozačkami nad kolena

Inspirace v podání asymetrie s kozačkami nad kolena

Asymetrický střih bude i letos hitem! Pokud jste asymetrii doposud nezkoušely, pak doporučujeme tento trend doplnit kozačkami nad kolena, které skvěle doplní celkový look. Ukážeme vám pár tipů, jak tyto dva super trendy kombinovat, abyste se cítily a vypadaly stylově.

Že asymetrická sukně sedne každé ženě připomínat nemusíme. Pokud si neumíte s výběrem sukně poradit, pak doporučujeme si ji před koupí vyzkoušet. Na postavě se totiž ukáže, zda k vám daný střih pasuje. Rozhodně nemůžete sáhnou vedle u sukně, která je vpředu kratší a vzadu delší. Tento střih sluší téměř každé ženě.

Jak zařadit asymetrickou sukni do svého šatníku?

Kombinujte vždy s úzkými topy. Jen tak totiž vytvoříte k rozevláté sukni žádoucí kontrast, a docílíte tak harmonického vzhledu.

Sluší jim podpatky, klínky i platformy. Ty sice nejsou povinné, ale věřte, že na vysoké noze budete působit elegantněji a více žensky.

Hrajte si s materiály. Tahle rada funguje za všech okolností: čím lehčí a jemnější je materiál sukně, tím stylovější bude kombinace s kůží, kovem, plastem i klasickou bavlnu.

Na co se zaměřit při výběru kozaček nad kolena:

Barva: pokud si nezakládáte na moc barevném outfit, pak zvolte klasické černé. Jestliže si rády hrajete, pak můžete zvolit kozačky v šedé, hnědé, nude nebo khaki barvě. Žádnou chybou ani neuděláte, pokud si pořídíte obuv v modré, růžové či třeba červené barvě. Tady se fantazii meze nekladou.

Materiál: asi největší oblibou je semišový materiál, který se sice hodí ke všemu, ale chůzí ve sněhu, navíc posolené solí či posypané pískem, si materiál dokonale zničíte. Pozor si dejte na koženkové, můžou totiž působit lehce lacině. Pokud na nich trváte, zvolte pletený nebo jiný textilní materiál z přírodních vláken, který tento kontrast pěkně vyváží.

S podpatkem nebo bez? V tomto bodě hodně záleží, jak dobře se na podpatcích cítíte. K malým postavám zpravidla patří podpatky, které mají tu vlastnost, že opticky prodlouží i zeštíhlí nohy a navíc přidají pár centimetrů.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12