• Lifestyle  • Zvyky stylových žen – proč vypadají stále tak úžasně?

Zvyky stylových žen – proč vypadají stále tak úžasně?

Chcete mít svůj osobitý styl, kterým ohromíte každého a zároveň si přejete, abyste se cítila neustále pohodlně? Podívejte se na několik tipů, jež vám pomohou v hledání vhodného vkusu právě pro vás.

Najít svůj styl nemusí být vždy tak jednoduché. Snad každá z nás někdy v oblékání šlápla vedle a už to nechceme zažít znovu. Jak se vyvarovat těmto chybám je shrnuto v následujících několika bodech.

  • Objevte svou barevnou paletu

Uspořádat si šatník do určitých barev má hned několik výhod. Jednotlivé kousky se vám budou lépe kombinovat a také si tak určíte konkrétní barvy, které máte ráda a při nakupování bude rozhodování snazší. Obvykle se doporučuje se ze začátku zaměřit na čtyři barvy, kterých se budete držet.

  • Noste to, v čem se cítíte pohodlně

Nemá cenu se nutit do určitého stylu, ve kterém se cítíte špatně. Stejně tak byste se neměla snažit nosit něco, co vám nepadne. Mnoho z nás má v šatníku pár kousků oblečení, které stále schraňujeme i přes to, že nám nesedí. Nastal čas se jich zbavit!

  • Hledejte inspiraci

Hledáním a prozkoumáváním různých fashion magazínů či sociálních sítí máte možnost narazit na něco originálního, co se ve vašem okolí nevyskytuje. Nebojte se tak experimentovat a přijít s něčím novým.

  • Nemám co na sebe

Klasická věta, kterou jste už alespoň jednou řekla. Ale jak jako správná stylová žena předejít tomuto problému, i když máte skříň plnou oblečení? Řešením může být to, že si svůj outfit připravíte již večer, abyste nad touto větou nemusela ráno bloumat.

  • Dominující kousek

Pro úspěšný outfit potřebujete nějaký dominantní kousek, který zaujme na první pohled. Může to být buď výrazný náhrdelník, klobouk či kabelka. Zkrátka něco, co váš model rozzáří a udělá jedinečným.

  • Méně je někdy více

S doplňky to však nepřehánějte a dbejte na to, aby vše ladilo. Například si dejte pozor, abyste nezkombinovala zlaté a stříbrné šperky, na pohled to nevypadá hezky. Či popřemýšlejte nad tím, jestli je vážně nutné si k výrazným náušnicím brát ještě nápadný náhrdelník.

  • Myslete na sebe

Někdy není od věci zapomenout na všechna pravidla a prostě se obléct podle toho, jakou máte zrovna náladu. Důležité je zůstat svá.

 

Zdroj: Pexels