• Lifestyle  • DIY vánoční tip: krásná dekorace, která rozzáří váš domov

DIY vánoční tip: krásná dekorace, která rozzáří váš domov

První adventní nedělí všude propuká vánoční atmosféra, bez které se neobejde výzdoba domova. Pokud patříte mezi ty, kteří si dekorace do domácnosti rádi vytvoří sami, máme pro vás skvělou inspiraci k vytvoření krásné vánoční dekorace, která dodá vašemu domovu nezaměnitelnou atmosféru.

Nákupní centra a obchody jsou plné vánočních dekorací a ozdob, které nemají duši a nedokážou domovu vdechnout jedinečné kouzlo. Pojďte si spolu s námi vytvořit vlastnoručně vyrobený kousek, který bude opravdu originální.

Jednou z nejvíce popolulárních ozdob v nejkrásnějším období v roce bývají ozdoby, které svítí a dokážou rozzářit nejen dětské oči. K výrobě takové dekorace nebudete muset šáhnout hluboko do kapsy. Postačí vám jen dvě nezbytnosti, šikovné ruce a trochu fantazie.

Jak si vytvořit svítící vánoční láhev?

  1. Potřebovat budete pouze lahve od vína, sektu a krátký světelný řetěz.
  2. Svítící vánoční řetěz (můžete zakoupit na e-shopu Tipa.eu) by měl být tvořen malými diodami, které půjdou snadno protáhnout hrdlem lahve. Je také vhodné, aby byl napájen bateriemi, a ne ze zásuvky, předejdete tak případným nehodám, například kvůli zvědavým dětem.
  3. Lahve zbavte zbytků plastu na hrdle a také etiket. Ty půjdou nejsnáze sloupnout, pokud lahve necháte odmočit v umyvadle. Pokud by na skle stále zůstávalo lepidlo, zbavte se ho jemnou stranou kuchyňské houbičky.
  4. Začněte opatrně vkládat světelný řetěz do lahve. Pokud chcete docílit zajímavých tvarů řetězu, zkuste ho při vkládání přeložit na několik dílů nebo s lahví při vkládání lehce otáčet.
  5. Pokud použijete různobarevné lahve, můžete docílit velmi zajímavých světelných efektů, stejně jako když využijete různě blikající řetězy. Následná světelná show vám doma vykouzlí nezapomenutelnou atmosféru.
HS_DYI_lahve_3 (1)
HS_DYI_lahve_4 (1)
HS_DYI_lahve_5 (1)

Inspirovali jsme vás? Ukažte nám vaši dekoraci na sociálních sítích a nezapomeňte ji označit s hashtagem #dailystylexmas.

 

Marketing manager