• Events  • 20.8. 2013 Tisková konference k Dreft Prague fashion weeku

20.8. 2013 Tisková konference k Dreft Prague fashion weeku

V úterý 20.8. proběhla v pražském Buddha Baru tisková konference k Dreft Fashion weeku, pravděpodobně největší módní události v Čechách, kterou 9. září zahájí exkluzivní přehlídka japonské návrhářky Saphir East v Rezidenci pražského primátora na Mariánském náměstí.

Celou tiskovou konferencí provázela moderátorská hvězda Emma Smetana, která oficiálně představila Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou jako letošní ambasadorku projektu. Společně s garanty projektu, manažerem pro externí komunikaci společnosti Procter & Gamble Jurajem Kralikem a zakladatelkami pražského Fashion weeku Karolínou Bosákovou a Barborou Bergovou, vyhlásily vítěze soutěže Dreft Black Card. Lukáš Macháček letos porotu přímo odzbrojil svou propracovanou černobílou kolekcí plnou ženskosti a nadčasovosti a zajistil si tak kompletní produkci přehlídky během zářijového týdnu módy. Značka Dreft výherci věnuje také finanční obnos ve výši 60 000 Kč. Částka je určena pro vytvoření nové kolekce, která bude prezentovaná na příštím ročníku  Prague Fashion Week. Jediná česká Miss World Taťána Kuchařová, ambasadorka značky Dreft se kromě role porotkyně objeví také jako modelka na Lukášově přehlídce.
O jeho prvenství rozhodla porota, ve které zasedla módní guru Františka Čížková,módní ředitelka Harper´s Bazaar Lucie Janotová, šéfredaktorka časopisu o designu Dolce Vita Danica Kovářová a módní redaktorka a expertka Cindy Kerberová. V loňské soutěži zvítězila Jindra Jansová, absolventka VŠUP. Vítěznou kolekci Lukáše Macháčka a novou kolekci večerních šatů Jindry Jansové můžete vidět dne 14. září 2013 v rámci přehlídek Prague Fashion Week.

Během týdne trvajícího módního festivalu se můžeme těšit na slavné mezinárodní značky, práci českých a slovenských návrhářů a již výše zmíněné mladé začínající hvězdy. Všichni módou posedlí si nemůžou nechat ujít veřejnosti přístupnou přednášku “Fashion talk”, které se zúčastní české módní návrhářky a šéfredaktorky módních titulů, věříme, že půjde o jeden z nejzajímavějších zážitků PFW. Celou týdenní show zakončí přehlídka exkluzivního spodního prádla La Perla.

Máme se skutečně na co těšit!

Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Lukáše Macháčka Kolekce Jindry Jansové Kolekce Jindry Jansové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj foto:  Dreft Prague Fashion Week