• Beauty  • 3 top balzámy na rty

3 top balzámy na rty

Balzám na rty je společník, kterého by měla mít převážně v zimních měsících každá z nás v kabelce a na nočním stolku. Dokáže totiž přes noc doslova zázračně zahojit i ty nejvíce vysušené a popraskané rty a přes den ho zase oceníte, když vás začnou pálit ústa sužovaná mrazem, můžete ho také navíc aplikovat jako podklad pro vaši oblíbenou rtěnku. Přestože každý očekává od balzámu trochu něco jiného, tyto tři stojí minimálně za vaši pozornost.

Nestárnoucí Labello

Labello je klasika, která je bezpochyby sázka na jistotu. Na trhu můžeme najít nepřeberné množství různých variant tohoto produktu, od klasických tyčinkových, po tužkové a kelímkové (tzv. Labellino). Jsou navíc dostupné v mnoha příchutích a barevných variantách.

+ skvělá cena, mnoho variant, hydratace

Hydratační balzám na rty Labello, 56 Kč

Hydratační balzám na rty Carmex

Tento americký „zázrak“ byl u nás dlouho nedostupný, takže si ho mnoho žen nechávalo dovážet z jiných zemí a není se čemu divit. Tento balzám v sobě kombinuje chladivý mentol, který lehce zvětší rty spolu s extrémní hydratační silou, která si hravě poradí i s hodně bolavou pusou a díky tomu se z něho stal opravdu velký oblíbenec. Zkuste ho, určitě nebudete litovat!

+  příjemný na rtech, praktické balení, opticky zvětšuje rty, SPF 15

Hydratační balzám na rty, Carmex, 77 Kč

Bione Cosmetics Cannabis balzám

Tento produkt tu rozhodně nesmí chybět a patří právem do TOP 3, jeho složení ( bambucké máslo s přírodními UV filtry, vitamín E, včelí vosk a oblíbený olej ze semínek konopí setého) a hydratační schopnost spolu s obrovským balením totiž dělají z toho balzámu nepostradatelného pomocníka na každý noční stolek. Je určený i pro tu nejcitlivější pleť a má za úkol intenzivně hydratovat a hloubkově vyživovat vaše rty, jako bonus bojuje i proti vzniku oparů.

+ maxi balení, složení, vyrobeno v Česku, cena

Pomáda na rty, Bione, 38 Kč

Zdroje: 1,2,3