• Styling  • 3x letní must have

3x letní must have

Módní diktát je neúprosný a stále na nás chrlí nové IN kousky, které prostě musíte mít. Nenechte se a vybírejte si do svého letního šatníku horké novinky i nadčasové kousky, které budou vaší srdcovkou a zabydlí se u vás na déle, než jen jednu sezonu. Mezi horkými favority jsou určitě staronové aviatorky, platformy a, světe div se, síťovky.

Aviatorky

Tyto módní sluneční brýle patří mezi nezbytnosti prázdninových dní. Stejně jako kabelky nebo boty, tak i brýle procházejí změnami dle nejnovějších módních trendů. Letos se opět na výsluní vrací klasické aviatorky nebo, chcete-li, pilotky. Vybrat si můžete z klasických, s barevnými skly nebo klidně i čiré.

Aviatorky jsou nesmrtelným doplňkem přes 20 let.  My jsme si je zamilovali už v Top Gunu, kdy v nich byl neodolatelný Tom Cruise i Val Kilmer. I celebrity jako Angelina Jolie, Brad Pitt nebo Victoria Beckham bez svých aviatorek neopouští dům.

Platformy

Horkým hitem letošní sezóny jsou platformy. Jsou stylové, cool a skvělé je, že i jednoduchý outfit vyzdvihnou do hvězdných výšin. Buď si je zamilujete nebo je nebudete nosit… Ale dejte jim šanci a buďte si jistá, že vás nikdo nemine bez povšimnutí.

 

Síťovky

Už jsme si zvykli, že se trendy a stylové kousky po nějaké době vracejí, někdy zůstávají několik sezon a nebo se recyklují. A teď se na módní nebe vrátily po dlouhých letech síťovky. Síťované tašky, se kterými se chodilo dříve do samoobsluhy, jsou zpět, a to rovnou jako fashion kousek vašeho šatníku. Ať už kožené, proutěné nebo klasické… vždy jsou stylové.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...