• Styling  • 3x must have

3x must have

Nové módní trendy jsou tu stále rychleji, a stejně tak, jak přibývá venku sluníčka, přibývá do obchodů módních novinek. A protože, bohužel, nemáme šatníky nafukovací (nebo naštěstí? :), pojďme se podívat, co byste rozhodně neměly minout bez povšimnutí. 

Do šatníků se nám spolu se sluníčkem vrací ženskost v podobě plisé. Objevuje se snad ve všech kolekcích a to nejen v něžných tónech, ale i v metalických odstínech nebo vzorech. Klasikou je plisovaná sukně s délkou do půlky lýtek. Dají se skvěle kombinovat. Na párty dolaďte topem, křivákem a boots.  Cool outfit vytvoříte s teniskami a tričkem. Na večer doplňte košilí a lodičkami. Nebojte se také plisovaných šatů nebo košil, působí stylově a luxusně.

Plocha3

Občas jsme rády za rebelky, a k tomu nám pomůže tričko s nápisy skupin, logy a s potisky. Bílé nebo pruhované bychom měly mít v šatníku stále, patří mezi základní kousky, ale letos se odvažte a vyberte si tričko s potiskem. Užívejte si nezvyklé kombinace se slimkami a lodičkami a přes ramena přehoďte blejzr.

TR

Pomalu se objevovaly už minulou sezónu, ale sezóna jaro/léto 2017 jich bude plná. O čem mluvím? O nejrychleji obouvatelných botách, pohodlných a stylových.. pantofle či nazouváky. Půjčili jsme si je z pánského šatníku, doladily ženskými detaily a letní láska může začít.

Collage_Fotor nazouváky

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...