• Styling  • Nesmrtelné džíny do pasu ála 70. léta se vrací na výsluní

Nesmrtelné džíny do pasu ála 70. léta se vrací na výsluní

Nedáte dopustit na nadčasové džíny? Pořiďte si trendy denimové kalhoty s vysokým pasem, které vám dokonale vytvarují postavu. A že nevíte, jak je nosit a co se k nim hodí? Poradíme vám!

Jak vybrat ty správné džíny

Pořízení dokonale padnoucích jeans s vysokým pasem může být mnohdy pořádný oříšek. Neztrácejte trpělivost a vyzkoušejte kousky v různých velikostech z různých obchodů. Důležité je, aby vám při sednutí kalhoty nevytvářely zbytečné faldíky ani se nikde při chůzi nezařezávaly. Pamatujte i na to, že do kalhot s vysokým pasem se velmi často zastrkávají nejrůznější topy i halenky. I to si vyzkoušejte přímo v kabince, abyste nekupovala zajíce v pytli. Až najdete ty pravé, můžete začít vymýšlet nevšední jarní kombinace.

Zastrčené vršky

To, že jsou džíny do pasu velmi oblíbeným kouskem oděvu, který dokonale vytvaruje ženské křivky už tu bylo řečeno. Můžete si k nim vzít košili, volný top ve zkrácené délce, romantické tílko s krajkou i pánské tílko. Platí ale, že vše musí být zastrčeno dovnitř. Tak, aby linii pasu, boků a zadečku nic nenarušovalo.

Crop topy

Líbí se vám tzv. crop topy? Skvěle k nim budou vypadat právě džíny s vysokým pasem. V kombinaci s těsným topem si dokonale vytvarujete postavu. Nebojte se ještě pás zvýraznit páskem. Pokud nevíte, pro jaký top se rozhodnout, sáhněte po černé klasice, romantické krajce nebo hravých vzorech.

Ohrňte nohavice

Pokud chcete v džínách vyrazit na pracovní akci nebo na večírek, stačí, když je o pár centimetrů zkrátíte ohrnutím a obujete boty na podpatku. Pokud zvolíte kotníkovou obuv, nohavice musíte ohrnout víc. Platí totiž, že by se nohavice neměla dotýkat boty.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, HUGO BOSS ORANGE 1, 2, ARMANI JEANS 1, 2, 3, 4,