• Beauty  • 5 snových Wellness & SPA v Praze

5 snových Wellness & SPA v Praze

Každý z nás někdy potřebuje uvolnit svůj každodenní stres a zapomenout na běžné problémy. Pokud už Netflix ani běh nezabírají, je možná na čase poohlédnout se nad něčím trochu luxusnějším. Dailystyle.cz pro vás vybralo 5 snových SPA, která stojí za to v hlavním městě navštívit.

CARLO IV.

Tento 5* hotel ukrývá v samém srdci Prahy opravdový welness skvost. Když pomineme širokou nabídku služeb od špičkových masáží, anti-aging kůr pro vaši pleť až po speciální rituály z různých koutů světa, vyplatí se Carlo IV Prague navštívit už jen kvůli vyhřívanému, dvacetimetrovému bazénu s mramorovou mozaikou, který vás doslova nabije nadpozemským klidem. Dvojnásob pak s ranní jógou v jeho prostorách!

TOUCH THERAPY

Novým přírůstkem mezi pražskými masážními centry je Touch Therapy s kouzelným interiérem, ve kterém si budete připadat jako doma. Hlavním posláním studia je nabídnout v této uspěchané době místo klidu, kde si terapeuti vyhradí čas jen na vás a zároveň kde můžete být jen tak v klidu sami se sebou třeba na malebné terase s božským výhledem. To vše navíc v luxusní lokalitě blízko Pařížské ulice.

PRO THAI MASSAGE

Význam slova Wellness je celkové životní zdraví, kterému lze samozřejmě přispět, pokud žijete svůj život naplněně a umíte se postarat o svou duši i tělo. A co si budeme povídat, precizní masáž od opravdových thajských mistrů v osobitém PRO THAI MASSAGE vás zaručeně povzbudí. Ať už si chcete jen odpočinout u relaxační lávové masáže nebo potřebujete trochu protáhnout po dlouhém sezení nebo náročném sportu, můžete se spolehnout, že se vám dostane té nejlepší péče.

THE M SPA

Pokud jste vždy snili o soukromé romantice s výhledem na Pražský hrad, M Spa v hotelu Emblem vám toto přání splní rovnou i s vířivkou! A co si budeme povídat, taková kombinace okouzlí každou z nás. Navíc můžete využít i 24 hodin denně otevřené fitness a Wellness se saunou a relaxační místností. Už víte, kde oslavíte další výročí nebo narozeniny kamarádky?

TAMAN SARI ROYAL HERITAGE SPA

Indonéské Spa v pohádkových prostorách, které vás nabudí královskou energií. Celý koncept Taman Sari je totiž inspirován jedinečným lázeňským palácem, kde se koupali členové jávské královské rodiny, nečekejte tedy žádný podprůměrný servis! Zdejší terapeutky prošly exkluzivním školením v Institutu vzdělávání a výcviku Mooryati Soedibyo, který je založen na rovnováze mezi tělem, myslí a duší.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5